2703
2553

کسی کتاب کلئوپاترا رو خونده؟؟

شما چند گرفتین کتابو؟

راستی یه چیز دیگه...☺☺

من اهل رمان اینا نیستم،بیشتر فلسفی میخونم.بعد من اکثرشونو توی گوشیم(پی دی اف)خوندم.بعد بنظرتون ارزش داره برم کتاباشو بخرم؟من به مامانم گفتم برام بخره،ولی گفت چون خوندیشون دیگه نمیخواد بخری.منم بهش گفتم ولی کتاب سال های سال میمونه برا آدم ولی آخرش قبول نکرد.

شما باشین بعد یه کتابیو تو گوشی بخونین بعد خوشتون بیاد میخرید،کتابشو؟

A bitter ending is always better than an endless bitterness

نه وقتی خوندمش نمیخرم، کتابی که چاپی باشه هم وقتی خوندمش میدم به دیگران تا اونا بخونن، کتاب که نباید بره تو ویترین

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
نه وقتی خوندمش نمیخرم، کتابی که چاپی باشه هم وقتی خوندمش میدم به دیگران تا اونا بخونن، کتاب که نباید ...

من اتفاقا میخواستم بخرم بزارم تو ویترینم تا بعد بخونمشون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من ب شخصه پی دی اف نمیخونم چون پی دی افا پاورق کتابو ندارن اکثرا 

کتاب چاپی هم خوندنش برام راحت تر و لذت بخش تر و اینکه نیازی نداره شار ژ مصرف کنم براخوندنش و ب چشام زیاد آسیب بزنم 

همیشه هم میمونه و میتونم ب دیگران قرض بدن بخونم ولی خب اگه پس ندن ناراحت میشم چون کتابام خیلی برام مهمن و هی چن وقت ی بار قسمتایی ک دوس دارمو مرور میکنم 

اگه بهم پس ندن یا پی دی افشو خونده باشم میرم میخرمش

2720
من اتفاقا میخواستم بخرم بزارم تو ویترینم تا بعد بخونمشون

اوتقد کتاب نخونده هس که وقت نمیکنی اون قدیمیا رو دوره کنی مطمئن باش

تو رابطه‌ای که قراره همش اشتباهات طرفو ببخشی... یه بار خودتو برای انتخاب اشتباهت ببخش و تمومش کن :)
2714
اوتقد کتاب نخونده هس که وقت نمیکنی اون قدیمیا رو دوره کنی مطمئن باش

واقعا؟؟؟؟

ینی کتابایی که خوندمو بدم به دیگران تا اوناهم بخونن؟؟

ولی زیادم پی دی اف نخون من تقریبا داغون شدم چشمو بعد چند وقت خیلی اذیت میکنه الان اشک مصنوعی استفاده ...

ای وای😰😰😰

ایشالله چشماتون زودتر خوب شع🙏🙏🙏

من راستش نصفه خوندم. چه خوب که اهل فلسفه ای چه کتابای فلسفی خوندی؟

خیلی چیزا خوندم که الان اسماش یادم نیست ولی اونایی که یادم مثلا دنیای سوفی شازده کوچولو دولت عشق قلعه حیوانات پیرمردو دریا شطرنج باز جلد سفید پدر خوانده خانه ی دوشیزه پرگرین برای بچه های خاص.فعلا همینا یادمه