2733
2734
عنوان

چجوری میشه نشوندش سر جاش مرتیکه رو

595 بازدید | 59 پست

یه اقایی هست تو گروه های مختلط میره تو پی وی درخواست دوستی و ازدواج میده به خانمها. خودش هم‌متاهله ولی میگه جدا شدم..بعد به نیت ازدواج و اینا باشون صیعه میشه برا شناخت و بعد رابطه ولشون میکنه میگه ب درد هم‌نمیخوریم..اینم بگم تو این دوران وعده های زیاد و اینکه عاشقت شدم ووفلان‌ و اینا..اونام که مقید نیسیتن بدون صیغه کارشو میکنه

همه زندگیم سلنا و سینا❤👫

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

آخه خانمها چه طور به این راحتی وا میدن؟

زن بودن‌ خیلی‌ قشنگه‌! چیزیه‌ که‌ یه‌ شجاعت تموم‌ نشدنی‌ می‌خواد! یه‌ جنگ که‌ پایان‌ نداره‌! خیلی‌ باید بجنگی‌ تابتونی‌ بگی‌ وقتی‌ حوا سیب ممنوعه‌ رو چید گناه به‌ وجود نیومد، اون‌ روز یه‌ قدرت باشکوه‌ متولد شد  که‌ بهش نافرمانی‌ می‌گن‌!
2738

نمیشه سر جاش نشوند پیشنهادی داده و  خانمها باید خودشون عاقلانه تر تو رابطه جلو.میرفتن کسی رو.که محبور نکرده

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
الان چکار میتونه بکنه ایشون

شکایت کنه ازش.این آقا یه کلاه برداره بره امر به معروف شکایت کنه حتی به پی ام های تل رو هم مدرک حساب میکنن اونجا

هزار و یک اسم داری و من از آن همه، "لطیف" را دوس دارم که یاد ابر و ابریشم و عشق می افتم.یا لطیف💖تنها مشتی از لطافتت به من ببخش💖
شکایت

هیچ شکایتی نمیتونه کنه .چون خودش پا داده .به زور که نبوده

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2706