2726
عنوان

مشاور آقا یا خانم؟کیا تجربه دارن

181 بازدید | 13 پست

سلام دوستان یه سری مشکلات با همسرم دارم که مطمئنم 90درصد خودش مقصره حالا میخوام برم پیش مشاور ولی نمیدونم پیش آقا برم یا خانوم میخوام حرفای مشاور روش خیلی تاثیر بذاره به نظرتون آقا باشه بهتره یا خانوم؟مردا از کدوم بیشتر حرف شنوی دارن؟لطفا هرکی تجربشو داره بگه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اقا برو و قبلش بگو که مشاوره نمیاد و جوری حرف بزنه که بازم بیاد. مشاور ما اقاست و جلسه اول ی کم تنهایی باهام حرف زد و گف برا اینکه بتونم رو شوهرت اثر بذارم مجبورم ی کم ازش دفاع کنم تا بازم بیاد و اثر بگیره

2728

آقا

ای ایران ای مرز پر گهر                  ای خاکت سر چشمه ی هنر   دور از تو اندیشه ی بدان               پاینده مانی تو جاودان                                                                                                                               #پاینده_ایران👑💙👑                                   

آقا باشه بهتره چون با شناختی که از نامزد خودم دارم اگه پیش مشاور خانوم بریم هر راه حلی بده میگه شما زنا همتون مث همید و گوش نمیکنه 

بهم به چشم جوجه نگاه نکنید قبلا عضو بودم 😬

من خودم روانشناسم.عزیزم بستگی به حرفاش داره مه چقد مهارت داشته باشه که رو کیسش اثر بذاره ربطی به جنسیت نداره

من ریخته ام در رگ تو شیره ی جان❤️هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤️این همنفسی چه حس و حالی دارد❤️در پیکر من دو قلب دارد ضربان❤️
اقا برو و قبلش بگو که مشاوره نمیاد و جوری حرف بزنه که بازم بیاد. مشاور ما اقاست و جلسه اول ی کم تنها ...

چه جالب باشه حتما .میگم آقا برم خانومارو خوب میشناسن یه چیزایی نگه به نفع مردا