2726
عنوان

بیشعوری...

3831 بازدید | 221 پست

سلام دوستان.

بیاین مواردی که از دیدتون بیشعوری محسوب میشه رو بگین،شاید یکی خوند و به خودش اومد😊 

خودم توی پستهای بعدی نظرمو میگم.

هر کسی از ظن خود شد یار من/ از درون من نجست اسرار من...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

تو اوج ناراحتی به غصه هات بخندن

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

من خودم اگ برا کسی کاری کنم و تشکر نبینم نظرم نسبت بهش بیشعوریه

لسلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

من با یکی اینجا دوست شدم چون خیای سرم شلوغه بعضی روزا یادم میرفت پیام بدم بهش اونم مث دخترای تازه به بلوغ رسیده هی قهر میکرد لغو دوستی میزد زن گنده من باید میرفتم تو تاپیکاش معذرت میخاستم وافعا اخر بی شعور بود بنظرم

برا نجات خودمو بچه هام یه صلوات مهمونم کنید ممنون😘

انداختن نوار بهداشتی .مای بیبی.دستمال و لباس زیر در دسشوی های عمومی زنانه رعایت نکردن بهداشت و ..

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)
2706