945
648
عنوان

بچه ها همسرم گفت کاش زنم نمیشدی

29722 بازدید | 303 پست

دو روزه اومدم شهرستان ازم خبرنگرفت و نیومد باهامون امروز بهش گیر دادم چندوقته میگم بریم فلان جا میگه نه امروز گفت عمو و عممو بردم حرم و فلان جا گفتم عهه زنتو نمیبری و اینا قهر کردم تا الان ک پیام داد پشیمونم کردی و کاش نمیگرفتمت گفتم باشه اگه نمیخای توافقی جداشیم گفت باشه ب بابات میگم چیکارکنم الان؟یعنی حرفاش راسته؟

منم شروع کردم وزن اولیه:۱۰۰ شهریور۹۷_آذر:۸۷_وزن هدف:۶۵ تا عید انشالله بترکونیم😍😍 #ما_میتوانیم😍💪😊

953

این بحثارونندازعزیزم.....الکی شرمیشه

😊میگن روزای خوب توراهه....دعاکنیددوباره تیکربارداری بزنم....ولی ایندفعه نی نیم صحیح وسالم بیادبغلم....ممنونم.ایشالله شوهرم میشه بابایی یه دخترخوشگل که به خودم رفته😊
8

تو عصبانیت یه حرفی زده جدی نگیر هیچ وقت پیام ندید هر کسی به یه لحنی میخونه عزیزم متوجه شوخی و جدی نمیشید

همیشه طبع دل شوهرت راه برو فقط کافیه دوماه انجام بدی اونوقت اسیرت میشه یه ماه به خانواده شوهرت محبت کن عاشقت میشن بذار هر کی هر چی میخاد بگه هرگز نذار کسی از شوهرت بد بگه .مادرشوهرم میگ میخای مردو خام کنی فقط زبون داشته باش اونم زبون خوش دعوا کرد کوتاه بیا لال شو بعد خودش میفته به پات چون مجبوره اخرش بیفته به پات گف اگ قهر کردی شبش بهترین غذا رو درست کن مطمئن باش میشه غذای اشتی کنون هیچ وقت جاتو از شوهرت جدا نکن حتی اگ بدترین دعوای عالمو کردی چون پات میخوره به پاش اشتی میکنید بد خانوادشو هیچ وقت نگو ...تو دعوا هیچ وقت خانواده همو فوش ندید اگ میخای تمام پولشو بهت بده وقتی بهت یه ذره پول داد اگه همشو خرج کردی یه ذره شو نگه دار اونوقت به مرور زمان میفهمه ولخرج نیستی کل کارتهارو میده بهت ازش درخاستی داری مستقیم نگو بهش بگو عزیزم انقد دوس دارم یکی از اینا داشته باشم انقد دوس دارم اینجوری باشی اگ واس عروسی هر چقد ارایش کردی تو خونه واس شوهرت ده برابرشو ارایش کن میفهمه چقد باارزشه که براش ارایش کردی هیچ وقت بدون.شوهرت جایی نرو بذار بگن.شوهری شدی اصلا نذار مرد تنها باشه این شک داشتن نیس این محبته دیر اومد خونه نگو چرا دیر کردی بگو عزیزم نگرانت شدم کجا بودی ..گاهی پیشنهاد بده وقت عیدا یه جعبه شیرینی ببرید خونه مامانش بعدش اونم خانوادتو روی سرش میگیره.اینطوری میشی باسیاست

لج نکنید باهم

با هَمی تبلیغُوی چِندِشناک و رومخیتون رو دل کِردَم   اییَم شد سایت ؟  خدااا وکیلی أیِه خاسّین رو پروفِ منم حساااب کنین کاکو بهر حاال یه جوی هَس بَرِی تبلیغااتون  نااموسا تاارُف نکنین بِفرمُوین  هاا رااسّی أَیِه غلط غلوطِ املاایی چیزی دیدین تو چیشُم نزنین ک بلُطفِ تبلیغات هیچی نَمیبینَم   
918

شاید شوخی کرده جدی نگیر 

من خودمم اینطورم از وقتی باردار شدم شوهرم ی جوری شده 

اهمیت نده جوابشم نده ادم بشه😈

فقط 6 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤لطفا یه صلوات برا سلامتی نی نی ام بفرستید❤
راحت اسم طلاقو اوردی عادی شد واسش

از اول عادی بود نمدونم چرا 

منم شروع کردم وزن اولیه:۱۰۰ شهریور۹۷_آذر:۸۷_وزن هدف:۶۵ تا عید انشالله بترکونیم😍😍 #ما_میتوانیم😍💪😊
835