2726

سلام خانما من تویط 8 هفته بودم رفتم سونو که گفت اندازه ی جنین با تاریخ پریودت نمیخونه و کوچیک تره وبعدش خود به خود سقط کردم حالا سونو دادم میگه تیکه باقی مونده اگه تا هفته ی دیگه افتاد که هیچ اگه نیفتاد باید کورتاژ کنی هیچ قرصی هم برای اینکه بیفته بهم نداد خونریزیمم از دیروز بند اومده خواهش میکنم اگه میتونید راهنماییم کنید داروی گیاهی هست که باعث بشه بیفته خیلی خیلی نگرانم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا عزیزم قرص هست میدن بذای من خودش کامل دفع شد ولی سعی کن تا جایی که میتونی کورتاژ نکنی دکتر من به هیچ وجه کورتاژ رو توصیه نمیکرد میگفت رحم و ضعیف میکنه و دهانه رحم رو شل 

السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین 

فقط کورتاژ که شدی، نزار از نخاع بی حِست کنن فقط بیهوش شو، اگه بی حس کنن از کمر نابود میشی دور از جون

رَبَّنــٰا وَلَا تُحَمِّلْــنَا مَا لَا طَـاقَةَ لَنَـا بِهِ✨🕋🤲🏻

منم سه ماه بقایا داشتم ولی کورتاژ نکردم. یه دونه قرص سایتوتک بذار زیر زبونت یه دونه هم شیاف کن... بعداز یه ساعت به خونریزی افتادی طناب بزن بپربپر کن

زنها...از تکراری شدن...از دوست نداشته شدن...از مثل روز اول نبودنمیترسند....گاهی زنها رامثل روز اول دوست بدارید ...مثل شوق اولین بوسه ...