2733
2739

دوستان هفته 7 بارداری ام امروز از ظهر راه رفتم و سر پا بودم عصری ک رسیدم خونه چند تا قطره خون شفاف صورتی خارج شد از رحم و تموم شد از اون موقع میگرنم عود کرده وسر درد شددید .

نگران اون لکه هام و سر دردم بدتر میشه .

میشه راهنملییی کنید چکار کنم

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷

عزيزم حتما سريع برو دكتر 

دكتر خودت يا دكتر اورژانس 

ميگرن خيلي اذيت كنه تو بارداري 

شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
الان هیچ دسترسی ب سونو ندارم 😢

چه بد فردا هم که جمعس استراحت کن پس راه نرو

توروخدا برای سالم بدنیا اومدن نی نیم صلوات بفرستین سه تا سقط خود به خودی داشتم دعا کنین این بارداریم خوب پیش بره ممنون دوستان گلم🙏🏻🙏🏻🙏🏻
عزيزم حتما سريع برو دكتر  دكتر خودت يا دكتر اورژانس  ميگرن خيلي اذيت كنه تو بارداري  ...

دکتر گفت تا فردا صبر کنم ببینم چی میشه .

حالا سردردم خیلی بدجوره خیلی 

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷
2738
برای میگرنت و با توحه به شرایطت بهتره تغذیه تو رعایت کنی، در مورد لکه بینی به پزشک مراجعه کن.

ممنونم ک راهنمایی کردی .بای. دقت کنم خیلی .الان میتونم مسکن بحورم!؟

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷
 من هفته یازدهم هستم دو روزه لکه بینی دارم رفتم دکترم سونو کرد شیاف پروژسترون داد اگه شماره دکت ...

خیلی زنگ زدم جواب نداد .

مال من صورتی روشن بود .مال شما چی .خیلی زیاد بود!؟

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷
چون بارداری هر دارویی نمیشه بخوری.به من که دکتر فقط استامینوفن ساده داد که فایده هم نداشت.

استامینوفن ساده ک دردی از میگرن دوا نمیکنه .

ممنونم بازم بابت راهنمایی

زندگی زیباست🌷🌷🌷🌷🌷
خیلی زنگ زدم جواب نداد . مال من صورتی روشن بود .مال شما چی .خیلی زیاد بود!؟

نه صورتی نبود قهوه‌ای بود از دیروز که شیاف میزارم کمتر شده به خودت استرس نده فقط استراحت کن تا شنبه که بری پیش دکترت 

دکتر گفت تا فردا صبر کنم ببینم چی میشه . حالا سردردم خیلی بدجوره خیلی 

ميفهمم منم ميگرنيم 

وخيلي خيلي اذيت ميشم

تنها قرصيم كه روم اثر داره ريلايف كه تو بارداري نميتونستم بخورم

تو يه نايلون يخ بريز بزار رو سرت رو پيشونيت بهترت ميكنه رو منكه جواب ميداد

شما حق ندارید از طرف مقابلتون انتظار داشته باشید که گذشته نداشته باشه  ... ‏اما این حق رو دارید که وقتی باشماست گذشته رو تموم کرده باشه
2706