2726

من زبانم خیلی بده خیلی بد راستش هیچ علاقه ای هم بهش ندارم 

ولی باید یاد بگیرم به خاطر درسم 

حالا از کجا شروع کنم و چطور 

حتما باید کلاس رفت????

راه ديگه ای هم هست ايا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی خیلی ضعیف باشی كلاس لازمه من ایترچینج رو كلاس رفتم دیگه با سی دی و نرم‌افزار و كتاب باقیش تو خو ...

یعنی اول از،کلاس شروع کنم ? واقعا هیج استعدادی هم در این زمینه ندارم انگار اصلا تو کتم نمیره

2728

چقدر بلدی؟  اگه خیلی کم برو کلاس چند جلسه فشرده. 

اگه در حد خوندن و در حد دبیرستان بلدی،  کتاب داستان انگلیسی بگیر با دیکشنری کلمه هارو ترجمه کن یادبگیری

She is everything I ever wanted.... 

من جریانه این بود از زبان متنفر بودم دوران راهنمایی یبار معلمم بلندم كرد و به خاطر نمره كمم تحقیرم كرد اومدم خونه گفتم میرم كلاس زبان طوری شد پایین همه برگه هام به انگلیسی متن تشكر میزاشت ولی الان عاشق زبان شدم هر كاری شروعش سخته

فقط کلاس فشرده نرو چون بدتر زده میشی همین کلاسای معمولیو برو اینترویو بده لولی ک میندازنت بخون فانم هس کم کم میای بالا همراه باکلاستم سریال ببین با زیرنویس انگلیسی مثلا how i met your mother با فان قاطیش کنی برات جذابتر میشه

I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid,  I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... عااااشقتم... عاااشقتم... مثه عطر دعا... مثه رنگ خدا... مثه من که نفس به نفس با تو ام همه جا...❤😍

دوستان TrackTest یک ترم کلاس رایگان و آنلاین به همه هدیه داده! اول برید اینجا:

https://app.tracktest.eu/registration?dh=iran

بعد از تعیین سطح، تصویر کارت ملی خودتون رو به واتزاپ +989022703319  بفرستید. از 20 مرداد کلاسها شروع میشه، کلاسهام از 7 تا 11 شبه، برای همه سطوح هم کلاس داره

این هم معرفی کلی مدارک و کلاسهای آنلاین

https://www.instagram.com/p/BmPaBguH05c/