1147
648

پسرم خیلی کم اشتهاست دکتر بردم کیندر سندروس سانستول فروگلوبین ویتان....همه رو دادم اثر نکرد دکتر لوزه و اطفال بردم پیش تل گیر بردم همه میگن سالمه ازمایشم دادم ولی خیلی خیلی کم میخوره عرق یونجه دادم بازم فایده نداره

عزیزم من شربت  ویتاگلوبین میدم خوبه تقریبا.

عفونت ادرار نداره؟ چون عفونت ادرار علائم نداره ولی بی اشتها میکنه.

در ضمن من به بچم سویق میدم که خیلی عالی شده واقعا هم تپل شده و اشتهاش باز شده

به اینا نگاه کنید:🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂اینام به شما نگاه میکنن نه؟خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد.😄😄😄

بچه ها یه خبر خوب

نی نی لازم از الان تا عید هروز تخفیف های استثنایی میذاره

من که هر روز چک میکنم منتظر تخفیف صندلی ماشینم

ما رو دنبال کنید

1157

میشه بگی بی اشتها یعنی چجوری میخوره؟شاید غذای تکراری میدی یا دوست نداره یا بی برنامه میدی

به اینا نگاه کنید:🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂اینام به شما نگاه میکنن نه؟خیلی جالبه منم اولش باورم نمیشد.😄😄😄
1140
یعنی صبحونه نمیخوره نهار دو قاشق عصر یه شیرکاکائو شامم دو قاشق خیلی زیرچشمش گوده مرغ گوشت ماهی تخم م ...

چقدرشه؟

غذاهاشو تزیین کن.طعمشون رو تغییر بده.شاید از غذای مثلا شیرین تا ترش و...بدش میاد.ببین مزاجش چجوریه

سویق رو چطوری میدین قاطی غذاش میکنید؟

هم صبحا خالی میدم .هم بعضی وقتا با غذا

1103
یعنی صبحونه نمیخوره نهار دو قاشق عصر یه شیرکاکائو شامم دو قاشق خیلی زیرچشمش گوده مرغ گوشت ماهی تخم م ...

باید خودت و ببشتر زحمت بدی.

حلیم گندم درست کن با گوشت بعد کامل میکس کن که ندونه توش گوشته.

با قلم گوشفند آبگوشت درست کن تیلیت کن بده بخوره.فرنی درست کن توش ۴مغز و کره بزن.توغذاهاش پودر جوانه بزن.من اینکارارو میکنم

ببخشید سویق چیه

عزیزم سویق مخلوط آرد غلات هست.البته سویق کامل کودک که همه چی توش داره.اماما تاکید کردن خیلی مقوی و خوشمزس همه نوع ویتامین توش داره.من خودم خیلی بهداشتی  و درجه ۱ درست میکنم و برای فروش هم دارم.خواستی درخواست دوستی بده بیشتر توضیح بدم

بد مزه نیست ؟؟؟

نه اصلا.خیلی طعم خوبی داره تقریبا مثل بیسکوئیت من یکم شکر یا شیره میزنم شیرین بشه

1170