2726
عنوان

عکس کیت تخمک گذاری

182 بازدید | 18 پست

سلام دوستیا من دیروز کیت گذاشتم یک هاله کمرنگ افتاد، امروز هم گذاشتم پررنگ تر از دیروز بود اما هنوز به رنگ خط بالایش نشده من کی باید نزدیکی کنم عکسش رو براتون میذارم البته تو عکس خیلی واضح نیس ممنون میشم راهنمایی ام کنید راستی امروز 16 پری هستم 

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.

منم کیتم همیطوری بود یه شب درمیون اقدام کردم

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم کیتم همیطوری بود یه شب درمیون اقدام کردم

برای شما روزهای بعد پررنگ تر شد؟ دست راستت زیر سر من

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.
برای شما روزهای بعد پررنگ تر شد؟ دست راستت زیر سر من

اره عزیزم همینجور مثه دومی تو بود بعد روزا بعد کلا پررنگ شدن باز روز بعدش هاله شد ،😂😂خواهرم عزم راسخ داشته باشب نیاز به دست راست من نداری

و فرزندم🚼:تو حاصل یک فریب کوچک از سوی پدرت در شب قدری بودی که من ،مادرت خوردم💏 💑 !!! من😓 , پدرت😂👻 ,خودت💃💃, تو حاصل یک تصمیم کبری در یک لحظه بودی😂😂....لامصب شوخی شوخی جدی شدی😻😹 ،خدا دید ما دم به تله نمیدیم خودش دممون رو گذاشت لای تله😂 سرنوشتمون رو زودتر از موعد مهر کرد 😄😄
اره فرقی نداره هر چی خدا بده عزیزه ممنون

پس از همین امشب اقدام کن سه بار اول رو هرشب

به بعد شب درمیون اقدام کن بعد اقدامم به هیچ عنوان تا یک ساعت بلندنشو زیر کمرتم بالشت بزار

پری هات چ مدتیه؟

تیکر تولد یکسالگی پسرگلم هستش  
اره فرقی نداره هر چی خدا بده عزیزه ممنون

ازین طرز فکرا رایج بشه بگو امین😅😅😅

احتمال پسربودن باکیت چقدره؟

خاطره زایمانم🌷خدا گفت ببرینش جهنم،برگشت و نگاهی به خدا کرد،خدا گفت : نبرینش،او را به بهشت ببرین !فرشتگان سوال کردند چرا ؟جواب آمد:چون اوهنوزبه من امیدواراست!🌷
اره عزیزم همینجور مثه دومی تو بود بعد روزا بعد کلا پررنگ شدن باز روز بعدش هاله شد ،😂😂خواهرم عزم را ...

قربونت تو هم برام دعا کن

قربونت تو هم برام دعا کن

😅😅برات دعا میکنم ایشا....دو سه هفته دیگه بیایی بی بی چکتو بذاری 

پس از همین امشب اقدام کن سه بار اول رو هرشب به بعد شب درمیون اقدام کن بعد اقدامم به هیچ عنوان تا یک ...

هر شب که دیگه شوهرم نمیاد ، نامنظمه از 26 تا 36 بودم برام دعا کن  

هر شب که دیگه شوهرم نمیاد ، نامنظمه از 26 تا 36 بودم برام دعا کن  

😂😂😂به زورررر بکشش ببر😄😄😄

2706