2733
2734
من نمیدونم چه مادری هستم با این همه وسواس چرا متوجه نشدم میترسم دیرشده باشه

سلام ببخشید دخترم من مچ پاش به طرف بیرونه ازصافی کف پاس بردم دکتر کفش مخصوص داد که پاش کنم ۳۸۰تومن شد ولی انقد سنگین که دخترم نمیتونه توخونه پاش کنه وبیرون بزور درحدده دقیق من کلا گذاشتم چکارکنم سه ساش بود بردم الان چهارسالش شده شما چکارکردین ؟؟؟

سلام ببخشید دخترم من مچ پاش به طرف بیرونه ازصافی کف پاس بردم دکتر کفش مخصوص داد که پاش کنم ۳۸۰تومن ش ...

سلام عزیزم،پسر من هم مشکل دخترش شمارو داره،شما پیش کدوم دکتر بردید،ممنون میشم جواب بدید،پسرم چهارماه دیگه میره چهارسال

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آهان ممنونم از پاسختون،پیگیری کردید؟چی شد,منم خیلی نگرانم

من کاری نتونستم بکنم جزگهگداری که نرمشی که دکترگفته انجام بده کفش نمیپوشه شیطونه نرمشهارودرست انجام نمیده همینجور مونده

من کاری نتونستم بکنم جزگهگداری که نرمشی که دکترگفته انجام بده کفش نمیپوشه شیطونه نرمشهارودرست انجام ...

ای بابا،باید به زورم شده،انجام داد،به نفع خودمونه،اونا که بچن متوجه نمیشن،بزرگ بشن باید جواب پس بدیم بهشون،

ای بابا،باید به زورم شده،انجام داد،به نفع خودمونه،اونا که بچن متوجه نمیشن،بزرگ بشن باید جواب پس بدیم ...

راستی عزیزم سعی کن زیاد دوچرخه سواری ببریش ترجیجا بدون کفش رکاب بزنه من احساس میکنمتاثیر داشته رودخترم

راستی عزیزم سعی کن زیاد دوچرخه سواری ببریش ترجیجا بدون کفش رکاب بزنه من احساس میکنمتاثیر داشته رودخت ...

مرسی عزیز دلم حتما این کارو میکنم،ممنونم از پاسختون،لطف کردید❤❤

2738

سلام پسرم شش سالشه وچرخش مچ پا به داخل داشت از وقتی  شروع به راه رفتن  کرد زیاد زمین میخورد بردم پیش دکتر  گفت پای چپش چرخش به داخل  دارد کفش طبی پوشید تا شش ماه اما خوب نشد وتا سه ماه کمردردو زانودرد گرفت دکتر گفت  هر چی بیشتر بزرگ بشه قوزک پاش هم میخوابه رو زمین دنیا رو سرم خراب شد تااینکه سه ماه پیش ورزشهای اصلاحی روش انجام دادم ان هم روزی سه بار وقوزک پاش برگشت سرجاش البته ورزش اصلاحی که خودم از اینترنت دراوردم اگه کسی خواست بگه تا کمکش کنم

سلام پسرم شش سالشه وچرخش مچ پا به داخل داشت از وقتی  شروع به راه رفتن  کرد زیاد زمین میخور ...

سلام پسر منم انحراف مچ پا داره میش بهم بگی

خدایا ببخش اون گناهایی رو که باعث میشه              دعاهام مستجاب نشه ♥️
2706