2733
2734
عنوان

رشته طراحی لباس

22201 بازدید | 45 پست

سلام خانوما

من تا یه مدت پیش میخواستم برم رشته حسابداری

اما اینقد ک حسابدارا زیاد شدن ترسیدم ک بعد کلی هزینه کردن و درس خوندن کار گیرم نیاد

از یه طرفم به خیاطی و طراحی لباس و اینجور چیزا علاقه دارم ولی بازم چیزی ک مهمه برام درآمده دیگ اوضاع این دوره زمونه رو ک خودتون میدونین

حالا میخواستم لطف کنین راهنماییم کنین ک اگه برم رشته طراحی لباس موفق ترم یا حسابداری؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عضویتت مبارک منم طراحیه لبایم

یعنی طراحی و دوخت خوندی؟

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
2728

طراحی دوخت عالیه عزیزم 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏

معلومه که طراحیه لباس😓

جز پر درامد ترین هاست

میتونی تو آموزش پرورش استخدام شی معلم شی تو هنرستان

یا اگه خیلی بخونی و به نرم افزار ها تسلط پیدا کنی همه منتت و میکشن

یه دختر خاله داره دوستم به ماهی چهل میلیون نمیگه پول

یا استاد دانشگاه شی

یا یه خیاط شی

بیکار نمیمونی گلم

مامان تو خدای من روی زمینی-//♡
2738
دارم میخونم

موفق  باشی عزیزم😘😘😘

درساش  چجوریه خوبه پشیمون نیستی؟

دیدی که سخت نیست ... تنها بدون من؟        دیدی که صبح می شود ... شبها بدون من ؟    این نبض زندگی ... بی وقفه می زند!               فرقی نمی کند ... با من ... بدون من ...!         دیروز گرچه سخت ... امروز هم گذشت ...      طوری نمی شود... فردا بدون من ...!
موفق  باشی عزیزم😘😘😘 درساش  چجوریه خوبه پشیمون نیستی؟

ممنون گلم همچنین😍😘

من علاقه ندارم

ولی خب بازار کارش خوبه

سال دیگ رفتم دانشگاه عوض میکنم

مامان تو خدای من روی زمینی-//♡
رشته مهم نیست الان حسابدارای وارد به کار همه جا کار دارن.باید هر رشته ای میری کار بلد باشی درس خوندن ...

آره اینو ک میدونم فقط از بیکار موندن میترسم خیلی از تحصیل کرده ها الان بیکارن با این اوضاع درب و داغون حالا ک دارم واسه دانشگاه هزینه میکنم میخواستم یه رشته ای باشه ک بازار کارش مطمئن باشه

2706