2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

به نظر من مهدی آریانا که تخصصش سینس خیلی گزینه ی مناسبیه. مادر من پیششون ماموپلاستی کرده خیلییییی راضیه جای بخیه هاشم نمونده. خیلییییی طبیعی عمل میکنه. البته کارای پروتزشم خیلییییی قویه من تو مطبش مراجعه کننده هاشو میدیدم همشون میگفتن کارش خیلی خوبه حتی بیمار از بقیه ی شهرا و کشوراهم داشت

2728
به نظر من مهدی آریانا که تخصصش سینس خیلی گزینه ی مناسبیه. مادر من پیششون ماموپلاستی کرده خیلییییی را ...

منم پیش دکتر آریانا عمل کردم سینه مو مشکل افتادگی داشتم خیلی راضیم الان

عزیزم من تعریف دکتر رخشان رو زیاد شنیدم میگن دکتر خیلی خوبیه دوستم برای جراحی سینه و لیپوماتیک رفته بودپیش ایشون و راضی بودش ولی خداییش منم نگاه کردم خیلی خوب شده بودش

من از دوره های فیت کردن خاتم سادلتیان استفاده کردم نیازی به هزینه سنگین جرااحی نیست سه ماهه باهوازی منظم و غذایی بدون گرسنگی سینه هام از90رسیدبه 80کارشون عالیه فیت هم شده افتاده نیست کلل هرروزپیگیرم کرر سه ماهه 180تومن هزینه گرفت ازم ایدی تل گرامشون PPPPP_e@

ولی من فکر می کنم خانم دکتر ناهید نفیسی خیلی تو کارشون دقیق و با تجربه هستن و سطح اطلاعاتشون بسیار بالاست. من همیشه تو برنامه های تلویزیونی که صحبت می کنن گوش میکنم و از اطلاعاتشون خیلی استفاده می کنم 

فقط دکتر محمدرضا ترحمی .. ایشون فوق تخصص جراحی پلاستيك و زيبايی هستن قطعا تو جراحی های زیبایی و پلاستیک خصوصا جراحی های سینه عالی هستن

اگه تو پیج اینستاگرام و سایتشون نمونه کاراشونو دیده باشید متوجه میشید https://www.instagram.com/doctortarahomi

من دکتر ترحمی رو می شناسم که خیلی خوب عمل می کنه و بدون اینکه جای برش باقی بمونه . چون جراح پلاستیکه هم تخصصی و هم زیبایی رو در نظر می گیره . من تعریفشو تو اینستا خیلی میبینم. خودمم نمونه کاراشو می بینم خیلی تمیزه کارش. 

عزیزم من دکتر محمدرضا ترحمی رو میشناسم ایشون فوق تخصص جراحی پلاستیک و زیبایی هستن از این جهت که تجربه کافی و مهارت تو کارشون دارن خیالت راحت 

خواهر یکی از دوستای من پیششون جراحی پروتز سینه انجام داده خیلی از عملش راضی بود میگفت خیلی هم درد نکشیده 

دکتر فقط محمدرضا ترحمی. انقدر کار عالیه خواهرم که زیر بار نمی رفت پروتز کنه بعد اینکه نتیجه مال منو دید رفت انجام داد. 02126761574 شماره مطب شه برید ببینید بهتون چ مشاوره ای میده. عالیه

2706