1600
1609

آدم خیلی مومنی نیستم ولی به دعا برای بقیه خیلییی اعتقاد دارم. بیاین روز آخری دعاتون کنم. شما هم لطفاً برای سلامتی نینیم دعا کنید. اگه جوابتون رو ندادم لطفا ناراحت نشید، در حال جمع و جور کردنم. دعاتون که کردم براتون لایک میزنم.

عزیزم من بچه ام سقط شد وسرطان تخمدان دارم دارم میرم شیمی درمانی واسم دعاکن که خوب بشم وخدا بعدا دوباره دامنم رو سبز کنه

فقط 5 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1613

عزیزم برا من دعا کن بی زحمت ده ساله منتظرم چهارشنبه هفته بعد ازمایش دارم تا معلوم بشه پنجمین ای وی افم نتیجه داده یا نه...خیلی استرس دارم.

از خدا میخوام شما هم به راحتی و بدون هیچ دردسری زایمان کنید و بچتونو صحیح و سالم بغل بگیرید

خدایا شکرت...

عزیزم‌من هفته۵بارداریم.یه میوم۱۷سانتی دارم امیدی به موندن نی نیم ندارم جزلطف خدا.توروخدابرام دعاکن نی نیم برام بمونه وسلامت به دنیابیاد

ارشای عزیزم،نازنین پسرمامان؛😍😍😍😍🤱بابایی آرزوداشت دخترداشته باشیم،روزیکه اومدی توشکم مامان بابایی بازفکرمیکرددختری،اماته دلم میدونستم پسری،روزیکه جنسیتتوفهمیدم گریه کردم،چون منم عاشق دختربودم،امااشکم اشک شوق بود،چون انگارته دلم ارزوم بود۱کپی کوچولوازبابات داشته باشم،بابایی الان باتموم وجودش عاشقته ومیگه فکرنمیکنم اگه دختربودانقدعاشقش میشدم،نفس مامان تاقبل ازتوما فقط نفس میکشیدیم،ارشای عزیزم عزیزترینی،هیچ کس به اندازه توبرام عزیزنیست،باتمام وجودم میپرستمت وروزی هزاربارسربه سجده میذارم،الهی خدااین حال قشنگوسهم دل همه خاله هابکنه😍😍😍😍😍مشاورخانواده،اگه کسی مشکلی مسئله ای داره میتونه پیام بده،همین که حال دلتون کمی روبراه بشه برام کافیه😘😘🥰

ان شاالله به سلامتی نی نی رو بغل بگیری عزیزم.

حتمابرای منم دعاکن تا توراهیم در سلامت کامل و سر وقت با وزن عالی بیاد بغلم.

زایمان قبلیم هیچکدوم از اینا رو نداشتم خیلی سختی کشیدم.

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
8

عزیزم من دعا می کنم نی نی رو سالم بدنیا بیاری . الهی امین . لطفا برای من دعا کن دلم روحم ذهنم اروم بشه و از گذشته ام  پاک بشه  و راحت زندگی کنم و حسرت ادم گذشته رو نخورم و بتونم فراموش کنم. 

1563

انشاالله بچت و بسلامتی بغل کنی عزیزم،منم دو تا سقط داشتم و کلی مریضی و مشکل دارم.دعام کن خدا به منم یه بچه سالم و صالح بده

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

انشاااللله خوشگلت و  صحیح و سلامت بغل میگیری گلم

خدای من...این روزها دائما متوجه استجابت دعاهایم می‌شوم..شکر من کجا و بزرگی این نعمات کجا؟خدایا باز مثل همیشه شرمنده ام...من کجا و این همه لطف و محبت کجا؟شکر من کجا می‌تواند ذره ای از این نعمت‌های تو را جبران کند؟فرزندم جان مادر....درست زمانی که بین همه ی اگر ها و باید و شاید ها و چون ها و چرا هامصصم می شوی بنشینی بر سر سجاده ی مهرش و از خدا نام مادر را التماس کنی ....و بعد خدا منتش را ... نعمتش را.... در حقت تمام کند و نام زیبای مادر را برازنده ی باقی اسمت کند قصه ی روزهای تنهاییت تمام می شود یکی می آید که تو،  به لطف بودنش بهترین حس ها را تجربه می کنی و به ضمانتش وامِ مادرانگی می گیری...خودت را از دفتر اولویت هایِ خودت، داوطلبانه خط می زنی .... بند بند وجودم...یادت بماند که همه ی این ها خستگی دارد ... نگرانی دارد...اما....این حس به همه دنیا می ارزد...با تمام وجودمون منتظرت هستیم کنجد کوچولوی مامان و بابا...خدایا به حق شهدای کربلا دامن همه دوستام و سبز کن
1611