2737
2734

ما یک گلخانه ساختیم که سازه این گلخانه با آهن و بتن به زمین سفت شده حالا که پلاستیک های این گلخانه رو پهن کردیم به محض بلند شدن گردباد پلاستیک هارو از روی گلخانه پرت میکنه حتی انقد قدرت باد زیاد هست که چندتا از میله های آهنی گلخانه رو که با بتن به زمین سفت شده در آورده و شکسته سوال من اینه که پلاستیک هارو چطوری پهن کنیم که باد اینارو نبره؟ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوشبحالتون ک گلخونه را میندازین من عاشق گل و گیاهم..

ببخش ک نتونسم راهنماییت کنم..میگم پلاستیکارو با سیمان و ملات و اینا بچسبونین خو نمیشه؟

پروفمو دوس بدارین تا پروفمم شمارا دوس بدارد قال : من (علیک سلام😁)
2731
خوشبحالتون ک گلخونه را میندازین من عاشق گل و گیاهم.. ببخش ک نتونسم راهنماییت کنم..میگم پلاستیکارو ب ...

اینکارو کردیم عزیزم اما باد انقد قوی بوده که سازه گلخانه رو که از آهن هست از داخل بتن در آورده و شکسته 

خوشبحالتون ک گلخونه را میندازین من عاشق گل و گیاهم.. ببخش ک نتونسم راهنماییت کنم..میگم پلاستیکارو ب ...

گلخانه ما گل و گیاه نیست .محصول ما گیاه آلوئه ورا هست ....کلی تا حالا هزینه کردیم هنوز دو هفته بیشتر نیست که پلاستیک هارو کشیدیم تا گیاهمون جون بگیره تازه داشت جون میگرفت که باد لعنتی این بلا رو سرمون آورد فقط 8 میلیون تومان پول پلاستیک داده بودیم اما همش رفت هوا 

گلخانه ما گل و گیاه نیست .محصول ما گیاه آلوئه ورا هست ....کلی تا حالا هزینه کردیم هنوز دو هفته بیشتر ...

چقد بد..از ی وارد و بلده کار راهنمایی بگیرین حیفه...

پروفمو دوس بدارین تا پروفمم شمارا دوس بدارد قال : من (علیک سلام😁)
2738
كدوم منطقه گلخونه زدين؟  من خودم گلخونه ندارم اما چندتا از دوستام دارن حتما سوال ميكنم

ممنون دوست خوبم راستش این اتفاق مربوط به چند ماه پیش هست واقعا دیگه خسته شدیم انقد محصولمونو کم قیمت خریدن و حتی مشتری براش پیدا نشد که دیگه رهاش کردیم دیگه بیخیالش شدیم با اینکه خیلی خرجش کردیم دیگه سراغش نرفتیم 

ممنون دوست خوبم راستش این اتفاق مربوط به چند ماه پیش هست واقعا دیگه خسته شدیم انقد محصولمونو کم قیمت ...

بله متاسفانه بابت حمايتي كه صورت نميگيره اين اتفاق ميوفته 

موفق باشين

2706