2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه سال دیگ تلاش کن..تا بعدا حسرت نخوری

دیوونه دلم،پای عشق تو میمونه دلم،حالا که تو شدی مهمون دلم، دیوونه دلم،قدر عشق تو میدونه دلم،حالا که با منی آرومه دلم،به عشقت دل سپردم چه عشق بینظیری،تویی هوای آدم که از یادم نمیری،بهت دلبستم آسون به اون چشمای زیبا،تو زیبایی که دنیا شده غرق تماشا،برام جون و تنی عمری نفس میدی به قلبم،تویی عشقم گلم جونو دلم آرومه قلبم،مثه ماهی و همراهی هر راهی که میرم،تویی جونم نمیتونم بمونم بی تو یک دم
2728

حسابداری خیلی سخت و مفهومیه

همیشه چشم👀 به راه آسمون باش توهم با بوی😋 بارون🌧🌦☔مست🍷 میشی...یه روزی میرسه با گریه ی 😢شوق 😍تو هم با آسمون همدست 👐میشی..✌✌روزهای خوب خواهند آمد✌

و اينكه شايد خيليا رشته حسابداريو انتخاب كنن ولي ميدونستي ريزش تورشته حسابداري از همه رشته ها ب نسبته دوبرابر بيشتره؟

ما خودمون چندسال پيش ك ترم يك بوديم تو كلاس حدودا٣٥نفر بوديم 

ترم بعد ٢٠نفر شده بوديم 

خيليا هم ترم دو ببعد انصراف ميدن و تغير رشته يا كلا بيخيال ميشن

2738

به نظرم برو پشت کنکور نمون 

شرایط امسال خیلی بد بود 

هر سال داره بد و بدتر میشه درصدایی که سال 95 پرستاری میاورد الان بهداشت رو هم نمیاره 

به نظرم با این گرایشی که به رشته های تجربی هست اگه واقعا توی رشته های دیگه غیر از رشته های تجربی تلاشت کنی به جاهای بهتری میرسی

حسابداری هم رشته ی خوبیه اصلا برای گروه انسانی جز رشته های تاپه . به نظرم درستو خوب یاد بگیری و تلاش کنی بیکار نمیمونی

.
2706