2733
2734
عنوان

معرفی محصولات پرورش خلاقیت

145 بازدید | 5 پست

سلام، دوستان در این تاپیک محصولات پرورش خلاقیت رو به هم معرفی میکنیم و از هم تجربه میگیریم، 

به تاپیک های قبلیم(معرفی کارتون و کتاب)هم سری بزنید😊

ولی از بعضی ها دلخورم. تاپیک های قبلیم(برید ببینید)فقط اوایل خوب بودن بعد کم کم کم کار شدن. چرا آخه؟ پس چرا تاپیک های غیبت و نشون دادن اجناس و بقول دوستی داستانی تا صفحه ۱۰۰ میرن جلو؟ یعنی انقدر دغدغه تربیت کودک کمه؟ من میخوام مادرانی که دغدغه پرورش کودکی خلاق دارن از تجربیات هم استفاده کنن😊🙂☺

خب دوستان کارتون و کتاب من معرفی نمیکنم چون تو تاپیک های قبلی اختصاصی معرفی کردم، امروز به راهکار ها و بازی ها و اسباب بازی و فلش کارت میپردازم(برای معرفی و مطالعه کتاب و سی دی مناسب سن کوچولوهاتون و طرح هر گونه سوال درموردشون به تاپیک های قبلیم برید)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
واقعا که!اینهمه آنلاین چیزی بگید خوب دوستان!تاپیک و خالی نذارید😚

سلام عزیزم
امیدوارم هنوز نی نی سایت بیای و پیام منو ببینی
من دوماهه دیگه گل پسرم ب دنیا میاد تا الان کتابای سلام دنیا و نگاه کن نگاه کن و مکعب های سیاه سفیدشو خرید کردم
ی تعداد تصویر سیاه سفیدم روی کاغذ آچار چاپ کردم
برای تقویت بقیه ی حس هاش راهکاری واسم دارین؟؟
راستی مجموعه تقویت هوش نوزاد رو هم خریدم ممنون میشم کمکم کنید تا بتونم ب بهترین شکل هوش و خلاقیت پسرمو شکوفا کنم