2733
2739

خانما من اولین جلسه لیزرم بود ولی نگاه میکنم میبینم موهای پام باقی مونده تقریبا بیست درصد باقی مونده...آخه من شنیده بودم از همون جلسه اول بعضیا اوکی میشن ولی من راضی نیستم...شماها از همون جلسه اول اوکی بودین صد در صد؟

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

همش نمیره که ۷۰ درصد ۸۰ درصد میره حتی ممکنه بعد از جلسه دو و سه حس کنی یکم زیاد شده نسبت به جلسه اول ولی جلسات تکمیل شه کامل میره

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
نه گلم هیچ کی با یه جلسه درست نمیشه من دوجلسه رفتم برای صورتم باردار شدم دیگه نتونستم برم دوباره مثل ...

آره خودم شش جلسه رزرو کردم ولی انتطار داشتم از جلسه اول اوکی باشم دیگه

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
نبابا با ی جلسه که نمیره  اکثر جاها میگن به طور معمول ۶ تا ۸ جلسه لازمه واسه بعضیا که موهاشون ...

بله میدونم ولی شنیده بودم جلسات بعدی برای موهایی هست که در فاز غیر فعال بودن و فعال شدن

2738
ی سوال وقتی واسه لیزرموهامیرید پوست روشنم میشه یااون جداس؟مخصوصاواسه بکینی

یکم پوست رو روشن تر میکنه. من کشاله رونم یکم به خاطر تیغ تیره شده بود الان کامل تیرگیش رفته خوب شده

شما را به شنیدن پادکست های نامه هایی به داف بابا دعوت میکنم     @manahmadmortezaseason1
ی سوال وقتی واسه لیزرموهامیرید پوست روشنم میشه یااون جداس؟مخصوصاواسه بیکینی

روشن میشه