2410
2553
عنوان

نتيجه لاغري با زنجبيل🙈😱

184042 بازدید | 120 پست

سلام به همه🌸❤️

خواستم از نتيجه اي كه خودم با چشماي خودم ديدم بهتون بگم

باباي من چند ماه پيش از يكي شنيده بود كه زنجبيل براي معده درد خيلي خوبه ( البته نميدونم راسته يا دروغ ) براي همين يه ماه هر روز هشت و نه ليوان زنجبيل با اب جوش ميخورد

باورتون نميشه بعد از يك ماه انقدر لاغر شده بود كه ما هممون ترسيده بوديم كه نكنه مريضي خاصي گرفته 

اونموقع متوجه نشديم كه چرا لاغر شده اما الان تازه فهميديم كه بخاطر زنجبيل بوده 

براي همين منم بيست روزي ميشه كه دارم زنجبيل ميخورم البته من اصلا تحرك ندارم ولي واقعا لاغر شدم 

نميگم زياد لاغر شدم اما واقعا بدنم جمع شده ( البته من روزي دو ليوان به زور ميخورم چون از مزه زنجبيل خوشم نمياد ) 

اينارو گفتم كه شايد به دردتون بخوره 🙂❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برم یه ده کیلو پودر زنجبیل بگیرم😆😆

خدایا هزاراااان بار شکررررت به خاطر فرشته نازنینی که بهم بخشیدی  بعد از 17 ماه انتظار، 10 شهریور 98 بی بی چکم هاله انداخت و 15 شهریور کاملا مثبت شد به لطف خدا و امام حسین،خدایا پسر کوچولومو در پناه خودت حفظ کن و هیچ خانمی رو حسرت به دل مادر شدن نذار،الهی آمـــین  خدایا شکـــــــرت،این سری بدون انتظار طولانی منو لایق مادر شدن دوباره دونستی😭❤ اولین ماهی بود که اقدام جدی داشتیم،خدایا شکرت.10بهمن1401 بی بی چک زدم بعد دوساعت هاله داشت،12ام دوباره زدم سریع هاله انداخت،عصرش ازمایش دادم و با بتای455 خوشحالیم تکمیل شد😍😍الهی فدات شم نفس مامان،انشاالله صحیح و سالم بیای بغلم،عاشق تو و داداش کوچولوتم😍😍🤗خدایـــــا دامن هرکی بچه میخاد رو با اولاد سالم وصالح سبز کن،آمیـــــــــن🙏
2456

خیلی هم طبع گرمی داره و واسه سلامتی خوبه، البته اگه طبعتون گرم باشه ضرر داره، زیاده روی نکنید گلم قبلش هم طبعت رو پیدا کن، من سرد و ترم و زنجبیل مثل دوا برامه

اگر میدانستم منجر به تو خواهد شد،هزار بار می‌زیستنم تمام آن عمر پریشان را..
2714

زنجبیل آسیب میزنه ب ادام های داخلی بدن تو دراز مدت 

متابولیسم بدن رو اجبارا بالا میبره و بدن مجبوره چربی هاشو بسوزونه حتی اگه اون چربی ها تو نقاط ضرو ی باشن 

رژیم سالمی نیست 

چون نمود بیرونی نداره آسیبش و به امعا احشا داخلی ضرر میزنه ، نمیتونید متوجه آسیب ها شید

ولی توصیه میکنم از راه دیگه ای وزن کم کنید عزیزم

خانوما لطفا برا موفقیت و عاقبت به خیر شدنم دعا کنید و یه صلوات بفرستید، با دعاهای خوب شماست که روز بروز پیشرفت میکنم.ممنونم💛🧡❤
خیلی هم طبع گرمی داره و واسه سلامتی خوبه، البته اگه طبعتون گرم باشه ضرر داره، زیاده روی نکنید گلم قب ...

عزیزم ی سوال داشتم ازت چه جوری تشخیص دادی مزاجت سردو تره؟

منم فک کنم سردو ترم ولی مطمئن نیستم

2706