2733
2734
عنوان

کسی هست که بچه اش موقع راه رفتن پاشو کج بزاره

| مشاهده متن کامل بحث + 57343 بازدید | 42 پست
سلام دوستان پسر من سه ماه دیگه سه سالش میشه امروز متوجه شدم پای چپشو به داخل میزاره  شما چه ک ...

سلام عزیزم مشکل پای پسرتون حل شد؟تو رو خدا جواب بدید.پسر منم همینطوره.

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خانما تورو خدا جواب بدید.چی شد؟حل شد؟ما باید چیکار کنیم؟

دختره منم اینطور شده. اولش خودم فهمیدم گفتم زیاد جدی نیست. دیشب خواهرشوهر مادرشوهرمم گفتن. 19ماهشه.پنجه پاشو کج رو ب داخل میذاره

2731
دختره منم اینطور شده. اولش خودم فهمیدم گفتم زیاد جدی نیست. دیشب خواهرشوهر مادرشوهرمم گفتن. 19ماهشه.پ ...

حالا میخوای چیکار کنی؟شمام نگرانی؟

خدایا فقط خودت😔 تو خوب میدونی پشت و پناهی جز تو ندارم.خدایا ولم نکن😭
من الان می برم پیش دکتر توکلی من فقط از کفش طبی ناراحتم چون دلم نمی خواد کسی بفهمه تا حالا هم نذاشتم ...

سلام عزیزم پسرمنم همین مشکلو داره و کفش میپوشم با کفش پاش خوب شد یا هنوزم میپوشین

2738
منم خیلی خیلی نگرانم چندتا ارتوپد هم بردمش و همشون گفتن هیچ مشکلی نداره بهم دوتا ورزش رو گفته دکتر ک ...

سلام دوستم خوبین؟؟ مشکل بچتون حل شد؟ دخترم یازده ماهشه این مشکل و داره خیلی نگرانم 

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
دختر منم ماهاش مشکلی نداره اما مثل دختر شما موقع راه رفتن یکم پاهاشو به سمت داخل میده امیدوارم خوب ش ...

سلام بچه منم همین مشکل و داره بچتون الان خوب شده؟

به خودم آمدم انگار تویی..... درمن بود🤗
بچه برادر من هم همینطور بود فقط اون دوتا پاهاش رو به سمت داخل میزاشت. تازه از زانو هم خم راه میرفت. ...

سلام .ببخشید خیلی وقته ازتاپیک گذشته میخواستم بدونم  الان که چندسال گذشته پاهای برادرزاده اتون خوب شده؟آخه پسرمنم این مشکل رو داره بیست ماهشه