2726
عنوان

زردی نوزاد +عکس

2123 بازدید | 60 پست

خیلی نگرانشم  دیروز بردیم دکتر آزمایش دادیم زردی داره ۱۸ شد زردیش دکتر گفت اورژانسی باید بستری بشه ولی من دلم نیومد تو بیمارستان تنهاش بزارم دستگاه آوردم تو خونه اینم هی گریه میکنه نمیخوابه

وای عزیزم خدا حفظش کنه 😍😍😍

مورد علاقه هام:یوگاو مدیتیشن🧘‍♀️کتاب📚کوهنوردی🏔پیاده روی با ی دوست👭صدای هو هوی بادوبارون و رعد وبرق🌩🌧طبیعت بعداز زدن بارون🏕طلوع و غروب خورشید🌄🌅صدای جغد و کلاغ و جیرجیرک و پارس سگ و صدای الاغ و زنگوله ی گله🦗🐩🦉🐦‍⬛بوی گل و چمن و درخت🌹🌳بوی قهوه☕️راه رفتن بدون کفش وجوراب روی چمن🦶🦶دلخوشیا کم نیستن کافیه با دقت بهشون فکر کنیم و اهمیت بدیم و ببینیم🧚‍♀️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خودت گرمی نخور چون شیر میدی ایشالله زود خوب میشه 

خدا جونم یه چیزی ازت می خوام نه نگی ها میشه من دیر بمیرم اخه نمی خوام بچه ام مثل خودم بی مادر بزرگ بشه توکه بی مادری نکشیدی بدونی چه دردیه😔😔😔

الهی. ماشاا... چ نازه خدا نگه داره براتون😍😘 

عزیزم باید لخت بزاریش تو دستگاه 

بیشتر از هرکسی … خودت را دوست داشته باش!جوری که هر کجا نشسته ای … هر جا که می روی ….در هر کاری که میکنی … “خــــــــودت ” حضور داشته باشد ،یــــک حضــــــــــور بـــی ماننـــد …اما خالــــــی از تکبــــر ، حسادت ، ریــــــا …باور کن تا عاشق خودت نباشی ….عاشق هیچ کس نمیتوانی بشوی ….و هیچ کس هم ..(!)… عاشقت نمیشود !

من پسرم زردیش روی۱۲ بودبستریش کردم۳روز..خواهرمن زردی خیلی خطرناکه امکان داره مغر رسوب کنه ویا تشنج خواهران بهت میگم بچه روببره بستری کن دستگاهای بیمارستان نورش خیلی بیشتراز اینایی‌که توخونست

زندگی من شوهرم وپسرم😍😍
2706