2737
2734
سلام دوستم..  من فقط بخاطر بینیم عضو شدم..  من الان دوماه و نیمه عمل کردم پیش سلطانیفر ولی ...

کمی جمع می شه ولی برا من که خیلی جمع نشد😊. شاید پوست و نوع بافت بینی هر شخص فرق داشته باشه ولی فرنش خیلی عوض می شه از اون سربالایی کامل درمیاد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام منم پنجشنبه رفتم مطبش نمونه هاشو دیدم واقعا خوب بودش نه کج بود قرینه بودن سبکشم مثل نمونه های پ ...

شما عمل کردین پیششون؟

بینیتون صاف در اومد؟ یا همونجوری که گفته بود کج مونده؟

اتفاقا جدید سبکش رو به طبیعیه تا فانتزی ،من روز عمل ب دکتر گفتم نمیخوام بینیم صرفا کوتاه و سر بالا ب ...

اون کج بودن بینیتون تو چشم نیس؟

به منم گفت 70 درصد کجیش از بین میره و سوراخامم قرینه نمیشه

امروز شد ۳ روز که عمل کردم! تا اینجا همه چی خوب بود فقط اتاق عمل یکم ترسناکه واسه کسی که اولین بارشه ...

سلام عزیزمالان راضی هستید از بینیتون؟  و مشکل تنفسی ندارید؟  منم این ماه میخوام عمل کنم اما میترسم. توروخدا لگه هستید جواب بدید عزیزم ممنونم

خدایا مارو صاحب خونه کن ❤ برای صاحب خونه شدن همه مستاجرا ی صلوات❤
2738
امروز شد ۳ روز که عمل کردم! تا اینجا همه چی خوب بود فقط اتاق عمل یکم ترسناکه واسه کسی که اولین بارشه ...

سلام پیش سلطانی فر جراحی کردین ؟راضی هستین الان؟چه مدت تامپون تو بینیت بود؟

من ۲۶بهمن عمل کردم واقعا کارش خوبه منکه راضیم هم از فرم بینیم خوشم میاد هم از لحاظ تنفس و بویایی هیچ مشکلی ندارم بعد از به هوش اومدنم خیلی خوب و سرحال بودم  نه تنها من بلکه همه بیماراش با اینکه من تازه عمل کردم ولی خیلی راضیم هم کسایی که پیش ایشون عمل کردن راضی بودن.من هنوز یک ماهه نشده عمل کردم ولی هرکی منو میبینه میگه چقدر عوض شدی خیلی خوشحالم پیش ایشون عمل کردم و میگم دکتر کارت حرف نداره عاشقتم

من ۲۶بهمن عمل کردم واقعا کارش خوبه منکه راضیم هم از فرم بینیم خوشم میاد هم از لحاظ تنفس و بویایی هیچ ...

دکتر هنوز بااین وضعیت کرونا عمل هاشونو انجام میدن برا کسایی ک نوبت داده بهشون؟؟ 

2706