2737
2734
عنوان

پوست تیره دخترم و ....😔😔

| مشاهده متن کامل بحث + 17042 بازدید | 120 پست
تازه نوهاش ریخته خیلی خیلی مرموتر بود 

میشه بفرستی دوباره 😍

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

امروز با مامانم رفتیم داخل مجتمع لوازم ارایشی بعد یکدفه یکی از پرسنلش اومد بچه رو دید گفت وای رختر به این سیاهی؟بعد مامانم رو کرد گفت این همه کرم و پنکک اینجا پس براچی شما میفروشین دتترم میزنه پوستش روشن میشه

امروز با مامانم رفتیم داخل مجتمع لوازم ارایشی بعد یکدفه یکی از پرسنلش اومد بچه رو دید گفت وای رختر ب ...

وا😑

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.
2728

پوست تیره همیشه خوشگل تر.😑

2738

من بدنیا اومدم مامانم میگه از گردن به پایین خیلی تیره بودی.اما هرچی بیشتر بزرگتر شدم از گردن به پایین هی روشنتر شدم.تا رسید به پاهام.

اگه دلتون خواست بخاطر سلامتی دخترم یه صلوات مهمونم کنید مهربونا.حاجتروا شید انشاالله  

مامانی دختر شما سفید شد ؟؟من و شوهرم هر دو سفیدیم دخترم سبزه ، بدنش سبزه تر از صورتشه 

بزرگ بشه سفید میشه؟؟ من که همینجوریم عاشقشم برای خودش ناراحتم که بهش میگن سبزه، مادر شوهرم همه ی نوه هاش سفیدن بجز دختر من ، 

هیییی رنگ پوست چ احمیتی داره اصل کار آیندشه اگ شفید مرمری باشه چشاش آبی باشه ولی یه دختر نکبت باشه که بشه دشمن جونت خوبه بزار همون دخترت یه خانوم دکتر بشه به یک جایه گاه خوب برسه ببین همون کسایی که میگن واااایی چه دختر سیاهی چجوری میان فرش زیر پاش میشن ..والا اینا همه چهارروزه

قرار به زودی خدا دوتا دختر دوقلو خوشگل بهم هدیه بده واسه دیدنشون لحضه شماری میکنم 💜 لطفا با اون دل های پاکتون برام دعا کنید که بتونم مادر خوبی براشون باشم و درست بزرگشون کنم 😍و سالم باشن تن درست💚 

من بچه بودم سبزه بودم بهم میگفتن سیاه سوخته ولی من اندامم واقعا خوبه باس ن و سینه ی خصوص قیافمم بدک نیست بدون ارایش والا خواستگارم از ۱۵ سالگی داشتم دوست پسر پولدار ک عاشق هست داشتم و دارم موقعیت خوب دانشجو خلبانی دارم ک من و به خانوادش معرفی کرده من هیچوقت ندیدم کسی بگه میرم با این دختر چون سفیده بیشتر اندام مهمه و ترکیب چهره و دلبر بودن ی جورایی باید ناز باشی الکی سر پوست غصه نخورین 

2706