2726
عنوان

خانوم های باردار ۵..۶..۷هفته 😍

15082 بازدید | 3068 پست

سلام دوستان عزیز✋

ایشالله که نی نی تونو صحیح و سلامت‌ بغلش میگیرین.

اونایی که تازه فهمیدین باردارین و اونایی که ۶یا۷یا ۸.....هفته بارداری هستن بیایین تا دور هم باشیم.

و از احوالات هم باخبر بشیم...

و باهم مشورت کنیم..

و باهم درد دل کنیم....

.امیدوارم همه ای منتظرا بزودی باردار بشن.

ایشالله که ههمون بارداری راحتی پشت سر بگذرایم.

بچها هرروز بیایین‌اینجا تا از حال همدیگه خبر داشته باشیم تا روز زایمان😍😍😍😍😍

خدایا خودت تو اوج ناامیدی امیدوارم کردی😊😊😊خدا خودت نگهدارش باش🙏🙏🙏

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

یادش به خیر اون روزا😍😍😍😍😍😍یه وقتایی می گفتم چرا این روزا نمیگذره ....پس کی نی نی مو بغلم میکنم ......

مادر که میشوی تمام زندگیت میشوددعاو التماس وخواهش از خدا برای عاقبت بخیرشدن   فرزندت🍃 بهترین هدیه برایت میشود سلامتی جسم و روح بچه ات🍃 بیشتر فکر میکنی به مادرت......مادربزرگت....مادرمادربزرگت ..اینکه آنها چه سختی ها کشیده اندو چه آرزوهایی داشتند🍃 غم،اندوه و شادی ات هم رنگ دیگری میگیرد و همه آنها گره میخورد به حال فرزندت🍃 تمام کوه های عالم برسرت خراب میشود وقتی به اندازه نیش سوزنی در پای فرزندت میرود🍃صبور میشوی وباحوصله ،انگار نه انگار که تاهمین دیروز بی حوصله ترین آدم روی زمین بودی🍃خوابت هم با خواب فرزندت تنظیم میشود انگار نه انگارکه تا همین دیروزخوابت از خواب زمستانی خرس هاهم سنگین تر بود    🍃ذوق زده ترین انسان دنیا میشوی با هر کار عادی فرزندت 🍃 دل نگران تمام مادرهای زجر کشیده دنیامیشوی غبطه میخوری به آنها که فرزندشان رادرراه خدا دادند   🍃نگاهت هم مادرانه میشود عمیق،دقیق،عاشق و اشکبار 🍃دلت تنگ میشود برای مادرت و روزهایی که یادت نمی آید در دلش چه هاگذشته⛄💛❤    
من جمعه اولین سونومه دعا کنید سالم بیاد تو بغلم😍

ایشالله که سالمه و سلامت میاد بغلت.تاریخ اخرین پریودت کی بود؟؟ 

مینا هستم.۲۳سالمه و دوسال منتظر بودم . تاریخ اخرین پریودمم ۱۴تیر بود

مبارک باشه عزیزدلم..😍😍😍

گلم میتونم بپرسم  مشکلی شما یا همسرتون داشتین ..؟ منم دیگه کم کم داره یک سال میشه ‌.. خودمم باورم نمیشه واقعا که یکسال گذشت و هِی

الهی  و ربی من لی غیرک .. 😢😢                                           

منم ۱۱هفتمه.

خفتگان راخبرازمحنت بیداران نیست  تاغمت پیش نیایدغم مردم نخوری. خدایابسیییییییارازت ممنونم وشاکرم بابت همسرمهربون وخوبی که نصیبم کردی ممنووووووونم💑 💛انشالله نی نی مونم به سلامت بدنیابیادالهییی امین🤰👪👯‍♂️
سلام عزیزم.بتات چند بود؟؟

من رفتم امروز ج آز بگیرم.گفت چون d3 هم دکتر نوشته بوده هنوز آماده نیست. من اصلا نمیدونم چرا ویتامین د نوشته بوده. من قبل بارداری دادم آز.چک کردم 

مبارک باشه عزیزدلم..😍😍😍 عگلم میتونم بپرسم  مشکلی شما یا همسرتون داشتین ..؟ منم دیگه کم کم د ...

نه عزیزم هیچ مشکلی نداشتیم ولی انقد استرس داتیم که میشه یا نمیشه حتی با امپول و قرص و.... هیچ نتیجه ای نگرفتیم.

دیگه اینماه بیخیال شدم و گفتم خدا خودش هروقت صلاحم باشه بهم میده و کلا بیخیال بودم در کمال ناباوری اینماه باردار شدم

2706