2726
عنوان

پسر سه ماهم سرماخورده چه کار کنم؟

2007 بازدید | 6 پست
اول دی دکترش بردم براش شربت دیفن هیدرامین و برم هگزین و ازیروسین نوشته سرفه هایچرکی میکنه دارو هاشو میخوره ولی من نگرانم ذات الریه بگیره کسی تجربه داره تو رو خدا منو از نگرانی در بیارید
خدای من خداییست که اگر سرش فریاد بکشم به جای دست رد به سینه ام نوازشم می کند و میگویید من که میدانم جز من کسی را نداری
نگران نباش داروهاش رو سر موقع بهش بده هیچیش نمیشه. یه دوره ای داره که باید طی بشه . سعی کن بیشتر بهش شیر بدی که چرکها با مایعات از بدنش خارج بشه.

از این موارد از این به بعد زیاد داری نباید نگرانی بیمورد داشته باشی.

یار با ماست چه حاجت که زیادت طلبيم        دولت صحبت آن مونس جان،  ما را بس

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نگران نباش. چرا ذات و الریه !!! داروهاش و بده اگه 3 یا 4 روز بهتر نشد دوباره ببرش. بعضی وقتا بچه ها تا 10 یا 15 روز سرفه میکنن یا اب ریزششون میمونه.( که در اینصورت دکترا احتمال میدن که الرژی باشه!) بخور بگذار . بینی اش رو مرتب قطره بریز و با پوار تمییز کن. اگه میتونی بچه رو رو شیب 30 درجه بخوابون تا راحت تر بخوابه! لباساش هم هر روز عوض کن
2728
مامان پرهام ، توی اخبار نی نی سایت نوشته بود به نی نی های زیر 6 ماه دیفن هیدرامین ندید.دخملی 3 ماهه من هم

سرماخورد اما دکی گفت قطره بینی،بخور اگه تا 4-3 روز بهتر نشد اون موقع چرک خشک کن بهش بده.به نظر من با یه دکتر

دیگه مشورت کن.خیلی دوران سختیه .درکت میکنم.
درسته ! زمونه عوض شده . اما خدا ، همون خداست و ارزش ها ، همون ارزش های گذشته.