2726

یکی از معیارهام برای انتخاب همسر 

این بود ک

آشپزی بلد باشه ...

نشد ک بشه 😂😂

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
یکی از معیارهام برای انتخاب همسر  این بود ک آشپزی بلد باشه ... نشد ک بشه 😂😂

اگه میشد امامیشدها   امامیشدها  

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    

از 16 سالگی عشقی اشپزی میکردم و خیلی دوست داشتم و برنامه های اشپزی و دنبال میکردم و همیشه دنبال تنوع و چیزای جدید بودم

امام جواد(ع):هرکه به غیر خدا رو کند،خداوند او را به همان واگذارد(بحارالانوار ج ۷۵ ص۳۶۳)
از 16 سالگی عشقی اشپزی میکردم و خیلی دوست داشتم و برنامه های تشپزی و دنبال میکردم و همیشه دنبال تنوع ...

آفرین کدبانو  

نی نی توی دلمواول ب خدا بعد ب امام رضاسپردم... میشه برای سلامتیش یه صلوات بفرستی    
۲۱سالمه مدتیه عقد کردم فروردین عروسیمه ولی تاحالا غذادرست نکردم نمیدونم چرا انقد بدم میاد از آشپزی😢 ...

ازدواج کنی علاقه مندمیشی البته اگه شوهرتم خوش اشتهاباشه وتعریف کنه دوس داری همش براش آشپزی کنی.منم دوران مجردی یه املتم درست نکرده بودم 

من از اونجایی که تنبل بودم مجردیام تن نمیدادم به آشپزی

یکی دوبار درست کردم همه خوششون اومده بود به به و چه چه کردن خخخخ

دیگه درست نکردم

ولی خبلی دقت میکردم به غذا پختن مامانم

وقتی ازدواج کردم با اینکه سنم کم بود ولی از همون روز اول خودم آشپزی کردم و حتی یک بارم از مامانم سوال نپرسیدم که چیکار کنم...

عاشق آشپزیم تعریف از خود نباشه همه دستپختمو دوست دارن....

پسرم قلب منه❤ دخترم نفسمه❤
ازدواج کنی علاقه مندمیشی البته اگه شوهرتم خوش اشتهاباشه وتعریف کنه دوس داری همش براش آشپزی کنی.منم د ...

شوهرم خوش اشتهاهه ولی خب همش خرابکاری کنم خیلی بده😣

❤ما شاء الله لاحول ولا قوه الا باالله العلی عظیم💜💙💛
من از اونجایی که تنبل بودم مجردیام تن نمیدادم به آشپزی یکی دوبار درست کردم همه خوششون اومده بود به ...

خوشبحالت من مجردی ن بلدبودم ون دوست داشتم ک یادبگیرم برای همین ازدواج کردم انگیزه شوپیداکردم ولی طول کشیدتایه آشپزبشم  

شوهرم خوش اشتهاهه ولی خب همش خرابکاری کنم خیلی بده😣

ن اصلاهم اینطورنیست همه ک ازاول آشپزی روبلدنبودن ازیه جایی شروع کردن ویادگرفتن وخرابکاری هم کردن تاک یادگرفتن.من اوایل ازدواجم غذاهام خیلی خوب نبودولی همیشه ایرادشوازشوهرم میپرسیدم برای دفعه بعدم

2706