1345
1363
عنوان

بچه ها نظرتون بگین + عکس

312 بازدید | 11 پست

سلام دوستان

صبح نوبت دندون پزشکی داشتم اینو سر راه تو ویترین دیدم رنگشو (لیمویی تو عکس مات افتاده) خوشم اومد گرفتم من به کیفام خیلی حساسم الان دودلم اگه شیک نیست عوض کنم؟

اینم بگم همه رنگ و مدل کیف دارم جز لیمویی مدل رسمی ، شل 

مبارکه قشنگه

تاقیامت زقیام تو قیامت بر پاست...                       سالهاست که محرم همه جا کرب وبلاست...                 از قیام تو پیام تو عیان است هنوز...                              در جهان موج جهاد تو روانست هنوز...

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1379

مبارکه .قشنگه

خدایا دریافته ام کسی که میگوید برایم دعا کن از روی عادت نمیگوید، کم آورده است. صبرش تمام شده است .ولی دردهایش هنوز باقی مانده است .مهربانم کاش میدانستی چقدر دردناک است، شنیدن جمله برایم دعا کن، خدایا کمکش کن هنوز هم به معجزه کرامتت ایمان دارد.(اَللّهُــمَّ صَّــلِ عَــلَى مُحَمَّــد وَ آلِ مُحَمَّــد وَ عَجِّــل فَرَجَهُــم)
1376

خوبه قشنگه مهم اینه خودت خوشت اومده 

💙❤️💚          یکی از زیباترین متن هایی که خوندم 😍😍😍😍😍................................. گوشه ای از اعتقادات سرخ پوستان : ما جزئی از طبیعت هستیم نه مالک ان، ما هیچگاه گیاهی را با ریشه از خاک نمی کنیم ما موقع ساختن خانه،خاک را زیاد جابه جا نمی کنیم ما در فصل بهار ارام روی زمین قدم بر می داریم چون مادر طبیعت باردار است ما هرگز به درختان آسیب نمی رسانیم، ما فقط درختان پیر و خشک را قطع می کنیم و قبل از قطع کردن برای آرامش روحش دعا می کنیم حتی حیواناتی که برای مایحتاج غذایی در حد نیاز از انها استفاده می کنیم را نیز با اجازه و دعا برای آرامش روحش او را از چرخه هستی جدا می کنیم  به اندازه مصرفمان درخت می بریم و گوشت تهیه می کنیم  هرگز هیزم ها را اسراف نمی کنیم اگه حتی یک درخت سرسبز و جوان را قطع کنیم همه درختان دیگر جنگل، اشک می ریزند و اشک آنها در دل ما نفوذ می کند و وجودمان را مجروح می کند و قلبمان ارام ارام تاریک می شود خاک مادر ما و آسمان پدر ماست باران عاشقانه ترین سرود هستی است طبیعت روح دارد و مهربانی را می فهمد........ ❤️💙💚(من مطمئنم همه چیز همونطور می شه که می خوام) 😍😍💙💚❤️