2737
2734
عنوان

جهزیه

176 بازدید | 12 پست

سلام خانوما یه ماه دیگه عروسیم

هنوز جهازم کامل نخریدم استرس دارم بیاید یکم انرژی مثبت بدید

حالا تو این شلوغ پلوغی جهازخریدن و به کارای عروسی رسیدن با شوهرم بحثم شده که تابلو خونه با دختره یا پسر ؟ :/

ما تو رسممون پسر فقط سرویس چوب وفرش میگیره 

چقدر بده سر این چیزا بحث  کنید ما هم رسممون مثل شماست تابلو فرش یه دونه مامانم واسه پاتختی داد یه دونه هم شوهرم نقاشی از قبل داشت بقیشم به مرور خریدیم

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا با هرکی که هست چقد بیخودی بحث میکنید شاد باشید  الان بهترین زمان شادیه 

من مامانم  خرید یه تابلو فرش  دستباف و  یه واین یکاد 

اگر مادرت نمیخره  یا شوهرت نمیخره  نخرید

تو مملکتی زندگی میکنیم  که ادعای دین و دیانت دارن ولی روش یزید و شمر رو پیش گرفتن
2728
این سرویس چوبم مده جدیده با داماده؟  ما تهرانیم فثط داماد فرش و تی وی و لوستر میاره

تی وی رو میگیره میز باکیه

تو مملکتی زندگی میکنیم  که ادعای دین و دیانت دارن ولی روش یزید و شمر رو پیش گرفتن
2738

خیلی مسخرس کلمه رسم نداریم 

همچین میگن رسسسسم انگار قانون خداست 

انقد که رو رسمای چرند پایبندن یکسری 

من اعتقادی به رسم ندارم  و بنظرم شرایط داماد و عروس هرجوریه با اون پیش میرن و یکسری عرف های در توانو اجرا میکنن 

حالا شده داماد پول خرید لوازم ارایش نداره  عروس لازم نیست تکرار کنه رسسسسسمه  خب بعدا میخره 

مادرشوهر احمق من هر هفته سر رسم دعوا داشت و فقطم  نوک دماغشو میدید و رسمای خودشو  در صورتیکه من بخاطر شوهرم  از خیلی از خریدام زدم و کفش عروسی هم حتی نخریدم 

خیلی مسخرس کلمه رسم نداریم  همچین میگن رسسسسم انگار قانون خداست  انقد که رو رسمای چرند پ ...

متاسفانه همیشه این بزرگ ترها خراب کاری میکنن

وگرنه خوده دخترو پسر هرجورشده باهم کنار میان حالا یه وسیله کمتر یا بیشتر به هر حال شروع زندگیه

اما خب حرف مادرشوهرو خواهرشوهر حتی پدر مادر خودم مارو به جون هم میندازه

متاسفانه همیشه این بزرگ ترها خراب کاری میکنن وگرنه خوده دخترو پسر هرجورشده باهم کنار میان حالا یه و ...

دقیقا 

قشنگترین لحطاتو خراب میکنن