2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

من اصلا استفاده نمیکنم مامانمم همینطور خورشتی ک تو قابلمه پخته نشه بنظرم خیلی خوب و جاافتاده ...

وای نه منم عین شما بودم ولی خورش تو زودپز عالیه منم از تصور اینکه خورش جا نمیفته و اب میندازه استفاده نمیکردم 

الان استفاده میکنم اصلا حاضر نیستم تو قابلمه خورش بذارم از بس جا میفته با اب کم و لعاب میندازه

2728
 من اصلا استفاده نمیکنم مامانمم همینطور خورشتی ک تو قابلمه پخته نشه بنظرم خیلی خوب و جاافتاده ...

منم پنج ساله دارم یه بارم استفاده نکردم،منم میترسم

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.

من فقط خورشت تو زودپز، مرغ نه، زودپز نباشه نمیشه اصلا،  از لحاظ علمی ثابت شده غذایی که ساعتها رو گاز دیگه ارزش غذایی نداره ، غذایی که تو زودپز پخته میشه بخاطر پخت سریع تمام ارزش غذایی اش حفظ میشه، خراب هم شد فدای سرت مگه نمی گی حاجت دستت خراب شه می خری باز

کلیپسی نیوهوم دارم من،. امن ترین زودپز دنیاس

سوپاپش درجه بندی داره بر اساس زمانی که میخوای بپزه! 

آرام پز و بخار پز هم میشه😍

خدایا شکرت🙏                                      ذخیره تخمدانم کمه اگه سوالی در این مورد داشتین تاپیک آخر خودم بپرسید جواب میدم.     👇🏻👇🏻👇🏻                                              👨‍👩‍👧                                    بدن پس از زایمان عزیز من!                                      اول از همه من از تو متنفر نیستم، برعکس، من خیلی بهت افتخار میکنم.   تو یک انسان کامل رو در خودت رشد دادی، او را گرم و ایمن نگه داشتی و به او اجازه دادی تا رشد کند، سپس با شجاعت و از خود گذشتگی او را رها کردی تا به دنیا بیاید.   تو اورا تا زمانی که توانستی تغذیه کردی و من به این افتخار میکنم!!!         تو شکست نخوردی، تو کارهای شگفت انگیز انجام دادی... ممکن است متفاوت از گذشته باشی، اما زشت، آسیب دیده یا زخمی نیستی...     تو زیبا هستی و من به تو افتخار میکنم❤️
من فقط خورشت تو زودپز، مرغ نه، زودپز نباشه نمیشه اصلا،  از لحاظ علمی ثابت شده غذایی که ساعتها ر ...

اره همینم هست یعن یعصای دستمه من از خانه اشپزخانه خریدم 700 تومن الان 1300 شده  

پس خیلی ها عین منن فکر کردم من غیر طبیعی هستم 

من هر روز توش غذا میذارم اصلا بدون اون نمیتونم

خیلی تو زمانم صرفه جویی شده نهایت 1 ساعت خورشتم ماده هست اونم چه خورشتی  

اره همینم هست یعن یعصای دستمه من از خانه اشپزخانه خریدم 700 تومن الان 1300 شده    

مال منم آلمانی ۷ سال پیش خریدم ۱۰۰ خواهرم همینو قبل عید برای جهیزیه خرید ۸۵۰ حالا الان چند خدا عالم، ولی در کل تو نیم ساعت همه چیز آماده است، من تمام خورشتام یکساعته آماده است ، نیم ساعت تو زودپز نیم ساعت واسه جا افتادنش در پیرکس زودپز میزارم، خدا پدر و مادر مخترعش بیامرزه، مخصوصا واسه کارمند عالی

2706