1265
1273

من تو زودپز میذارم قابلمه هام بلا استفاده مونده عملا فقط از قابلمه زودپز استفاده میکنم.

دوستم اومده بود خونمون میگفت زودپزت زود خراب میشه اینجوری 

ولی واقعا نمیتونم

بچه ها اگر دنبال بهترینهای سیسمونی هستین 

ما رو دنبال کنید

1291

من اصلا استفاده نمیکنم مامانمم همینطور

خورشتی ک تو قابلمه پخته نشه بنظرم خیلی خوب و جاافتاده نمیشه و خورشت قابلمه لعابش بیشتر و خوشمزه تره

بد ی مشکلی هم هست ک من میترسم از استفاده از زودپز😂

در این زمانه بی هیاهوی لال پرست                                    خوشا ب حال کلاغان قیل و قال پرست                               چگونه شرح دهم لحظه ،لحظه خود را                             برای ای همه ناباور خیال پرست😊
1320

خدایی خیلی خوبه  تازه من احساس میکنم غذا خوشمزه تر میشه  من عقدم ولی کلا با زودپز کار میکنم    مامانمم یاد گرفته   ازش استفاده میکنه 

یه دختر که عاشق رنگ آبیه💙👗🍬 به زودی قراره بشه خانوم خونه خودش💙👰💙(دوران طولانی عقدم داره به پایان میرسه)💐برای خوشبختی همه جوونا یه صلوات بفرستین💐

ی زودپز دوقلو مارک نیوهوم پارسال رو جهیزیم خریدم 700، امروز رفتم ظرف کیک بگیرم دقیقا همونو داشت گفت یه تومن🤪

تازه میگه هرچی میخوای بخر فردا به این قیمت نمیدن! 

نکن خواهر😂

فقط 8 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جان منی❤️جانان منی👶🏻در بطن منی🤰🏻 جانانه بیا😍   دربند توأم💘 دلتنگ توأم💞دردانه بیا                                                                            داستان بارداری من 
1308
 من اصلا استفاده نمیکنم مامانمم همینطور خورشتی ک تو قابلمه پخته نشه بنظرم خیلی خوب و جاافتاده ...

وای نه منم عین شما بودم ولی خورش تو زودپز عالیه منم از تصور اینکه خورش جا نمیفته و اب میندازه استفاده نمیکردم 

الان استفاده میکنم اصلا حاضر نیستم تو قابلمه خورش بذارم از بس جا میفته با اب کم و لعاب میندازه

من اصلا استفاده نمیکنم مامانمم همینطور خورشتی ک تو قابلمه پخته نشه بنظرم خیلی خوب و جاافتاده ...

منم پنج ساله دارم یه بارم استفاده نکردم،منم میترسم

دیرسالیست شیطان هم فریاد میزند انسان پیدا کنید سجده خواهم کرد.
1311