2726

سلام دوستان

خداروشکر میکنم

من تا سه تا امپول نمیزدم اروم نمیشدم اونا امپولهای پرضرر

تا اینکه تو نت سرچ زدم و بزبان انگلیسی ماساژهایی که بود رو خوندن و امتحان کردم 

بار ل که میگرن شدن یه مسکن خوردم و این ماساژ رو امتحان کردم 

باردوم که دیروز بود همین طور

قبلش گفته آب کافی بخورید

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

https://www.google.com/amp/s/m.wikihow.com/Use-Acupressure-Points-for-Migraine-Headaches?amp=1

صلواتکدومتون معجزه کرد یدونه واسه دخترم میفرستید؟ یدونه واسه دخترم بفرست لطفا واسه خوشبختیش واسه انسان بودن و موفق بودنش 😍امیدوارم به همه آرزوهای خوبت برسی...از وقتی ازتون خواستم واسه موقعیت کاری من و همسرم صلوات بفرستید خیلی خوبتره همه چی ...واقعا ممنونم...خدایا شکرت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله سرم خلوت شد خلاصه ترجمشو براتون میذارم

من نقاط نشون داده شده رو یا یه دقیقه فشار دادم یا دورانی ماساژ دادم 

فشار پیوسته بابدرت و فشار کافی و یکسان باشه ول نکنید و نباید درد بیاره براتون

خواستم به شکرانه پیداکردن این روش تا میتونم همه جا نشرش بدم

امیدوارم مفید باشه براتون شما هم نشرش بدید

اگر هم خواستید واسم دعا کنید

2728
کلا آب زیاد خیلی خوبه. خیلی از دردا از خشکیه بدنه

درسته عزیزم

این محشره

من میرنم بالای دو و نیم روز ل میکشید حتی ا ارامبخش و دگزا و مسکن که خیلی ضرر داشت و بیقرارم میکرد 

قشنگ سه روز درگیرش بودم الان راااحت شدم

فقط دوستان با اعتقاد و کاملا دقیق انجامش بدید

اگر نتیجه گرفتید بمن بگید لطفا خوشحال بشم

۹من بعد ماساژ یکم پماد ببر هست مثل ویکسه اونو زدم سرتاسر پیشونیم و اون نیمه سرم که میگرنه حتی تو موهام و پشت گردنم و یه شال بزرگ بستم یه مسکنم خورده بودم گرفتم دوساعت خوابیدم بیدهر شدم پشت سرم درد داشت تو نیم ساعت رفت و دیگه خبری نیست الان هم خوبم

خداروشکر میکنم واقعا چونزندگیم فلج میشد

کلا آب زیاد خیلی خوبه. خیلی از دردا از خشکیه بدنه

اتفاقا آب زیاد باعث انحدام بدن میشه,  هروقت تشنتون شدآب بخورین

حتما آب جوشیده چون آب های ما وایتکسی

آب زیاد مساوی زیاد از کلیه کارکشیدن و پیر شدن کلیه هاست

همیشه ۱۸ساله هستم