2703
2553
عنوان

عشق مجازی+واقعی

| مشاهده متن کامل بحث + 215282 بازدید | 1154 پست

تماس و تماس و تماس...

هر شب و هر روز، آوش تهران بود و رها شهرستان. آوش از یک خانواده بسیار اصیل و ثروتمند بود ، یک خواهر داشت و همراه پدر و مادر زندگی میکرد، از نظر مالی در سطح خوب و از نظر شخصیت باب میل هر دختری، رها دیگه تو ابرا بود انگار دنیا رو بهش داده بودن یعنی چنین چیزی ممکن بود اینقدر خووووب آخه!!

آوش صبحا زنگ میزد و یه آهنگ عاشقانه میذاشت و رها با شنیدنش کلی ذوق میکرد ، آوش میگفت نمیخوام هیچ روزی بدون صدای عشق من بیدار بشی...

دنیام=شوهرم+دخترم  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

زندگی هر روز قشنگ و قشنگ تر میشد خیلی هم از این رابطه نگذشته بود شاید دو هفته، که آوش گفت رها من نیتم فقط ازدواجه و حس میکنم همسر آیندمو پیدا کردم دلم نمیخواد بیش از این صبر کنم میخوام بیام ببینمت، رها هم بی صبرانه منتظر این حرف بود آوش گفت من فردا قرارو بهت میگم یکم هماهنگ کنم کارهای اینجاارو، شب تماس گرفت گفت رهاااا، من فردا صبح پرواز دارم، میخوام صبح بیای هتل باهم صبحانه بخوریم ، اولین دیدارمون باید بهترین باشه، رها دیگه دل تو دلش نبود خیلی خوشحال بود از طرفی استرس داشت میگفت نکنه اونی که گفته نباشه نکنه دروغ گفته باشه نکنه زشت باشه!!

نکنه منو نپسند ،نکنه زیادی خوشکل باشه، اصلا نمیتونست بخوابه، شب آوش بهش زنگ زد گفت اصلا نمیتونم بخوابم رها، یه قول بهم بده اگه منو نپسندیدی بهم بگو نمیخوام تو رودروایسی بمونی، این حرف آوش حال رها رو بدتر و بدتر کرد!! از طرفی باید میخوابید و صبح برای قرار سر حال بود!!

دنیام=شوهرم+دخترم  
2456
دوستان هروقت خوندید لایک کنید تا بدونم هستید

Ma darim mikhonim shomabezar

خدایا شکرت که بعد ۲ سال و ۹ ماه جواب این همه انتطار و دکتر رفتنم رودادی،خیلی ممنون که مهدیارمو سالم گذاشتی تو بغلم.......همه ما ادمهایی که بقیه فکر میکنن نیستم ،بیشتر ما آدمهایی هستیم که به صورتمون نقاب زدیم تا کسی دردمون رو نفهمه
2714

بالاخره صبح شد و رها دل تو دلش نبود نمیدونست چطور آماده بشه بهترین لباسو پوشید و بهترین عطرشو زد و مثل همیشه زیبا. سوار ماشین شد و رفت سمت هتل هر چی نزدیک تر میشد ضربان قلبش تند تر میشد تا اینکه رسید دم در هتل، دودل بود بره تو یا نه یک آن میخواست برگرده تو ماشین ولی باز دلش با آوش بود، یکدفع همون صدای دلنشین صدا کرد، به به خانوم خوش قول، سلاااام...
بند دلش پاره شد برگشت دید یه آقا با یه دسته گل بزرگ رز قرمز ایستاده با پیراهن سفید و کت و شلوار مشکی اسپرت کفشهای تمیز!! هنوز چهرشو ندیده بود، وقتی چشمشون به چشمای هم افتاد انگار دنیا ایستاد، چقدر آقا و متین و با شخصیت، خوشکل نه ولی بسیار جذاب و دلنشین، بوی عطرش هوش از سر رها برده بود، چند لحظه مات مونده بودن، آوش گفت در برابر زیبایی شما هیچه ولی تقدیم با عشق و گل رو اورد سمت رها، رها هم مات و متحیر گلو گرفت!!

دنیام=شوهرم+دخترم  
طول میکشه خواهر؟؟؟؟لطفا بگو اگه طول میکشه من بخوابم صبح ۴/۵ باید بیدارشم😔😔😔

فکر میکنم طول بکشه عزیزم من دارم تند تند تایپتایپ میکنم ولی. سرعت نتو گویا ضعیف کردن !!

دنیام=شوهرم+دخترم  
2706