2726
عنوان

تخمک گذاری !!!!!

131 بازدید | 7 پست

امروز ترشحات تخمک گذاریو داشتم دمای بدنمم صب افت کرده بود که خودم متوجه شدم ولی کیت مثبت نشد ؟چراااااا اخه ؟؟؟

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..

اصلا بهش فکر نکن اقدامتو کن اگر خدا بخواد بچه میده این چیزا استرستو زیاد میکنه 

الهی ... نگاهی... 🙏🚼🙏 می خواهم مادر شوم 🌹 چشیدن لذتی دیگر از زندگی 🌹 لذتی که خداوند به همه کسانی که لایق میداند می چشاند می خواهم مادر شوم 🚼 می خواهم وجودم را بستری برای وجودی دیگر کنم 🚼می خواهم صفحه ای دیگر از خوشبختی را ورق بزنم🙌 می خواهم مادر شوم چقدر شیرین است تپیدن دو قلب در یک بدن🚼 چقدر شیرین است تمرکز رحمت خداوند بر روی تو ، بر روی قسمتی از بدن تو ، بر روی رحم تو 🚼 خداوندا رحمتت را به من و همسرم عطا فرما 👪💑 می خواهم مادر شوم م : مهربانی الف : آرامش د : دلدادگی ر : رحمت خدا خداوندا مهربانی آرامش دلدادگی و رحمتت را بیش از پیش به من عطا فرما🌹🚼🙏🌹

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
دما نباید افت کنه دما باید بره بالا

من جا به جا گفتم دمای بدنم بالا بود ترشحات سفیده و کش دارم دارم چرا کیت مثبت نمیشه اخه  برا تعین جنسیت میخام اخه  ..اگه تخمک گذااری نداشتم پس چرا علایمشو دارم 

خدای مهربونم ناامیدم نکن خیلی سخته میگذره خودت حالمو خوب کن به حق امام حسین کمکم کن من به معجزه تو احتیاج دارم ازم دریغ نکن .خسته و دل شکسته شدم دستمو بگیر .توکلت علی الله و حسبی الله ..
من جا به جا گفتم دمای بدنم بالا بود ترشحات سفیده و کش دارم دارم چرا کیت مثبت نمیشه اخه  برا تعی ...

چون روز تخمک‌گذاری کیت منفی میزنه عزیزم

کیت فقط پیش بینی میکنه ینی اگه مثبت شد یعنی 12 تا 36 ساعت آینده تخمک گذاریه 

منتظر گل پسرام