2703
2553
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 433156 بازدید | 2924 پست
منم برای سلامت بچم خیلی نگرانم نمیدونم بااین همه اظطراب وبیقراری وباوجودپنیک چی میشه تازگی هرچقدربه ...

کاملا درکت میکنم بازم خوبه  که پنج ماهشو گذروندی کمش مونده داروهایی که خود دکترا میگن خطر نداره مطمئن باش که بی ضرره دکترم به مت گفت فلوکستین و سرترالین میتونی بخوری از ماه اول ولی میدونم بازم آدم میترسه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من هر وقت حالم بد میشه میام اینجا پستای مامانی که با وجود مشکلات ما بچه هاشون سالمه رو میخونم امیدوار میشم

خورشید و پریسان و مامان آرین و .. همه تونستن ما هم با کمک خدا میتونیم .  

منم برای سلامت بچم خیلی نگرانم نمیدونم بااین همه اظطراب وبیقراری وباوجودپنیک چی میشه تازگی هرچقدربه ...

ميدونم سخته و هيچ كسم نميفهمه من به خانوادم و شوهرم اصن نميگم ديگه حالت هامو چون همش ميگن از چي ميترسي !!  استرس چرا !  خدا رو شكر كن و از اين حرفا .... ولي اوني كه ميتونه كمك كنه بهمون فقط خودمونيم با خودت بگو وقتي تو اين پنج ماه تونستم با وجود اين اضطراب و ترس ها از اين به بعدم ميتونم به اين فكر كن كه تا حالا سونوها و آزمايشهايي كه دادي اكي و نرمال  بوده از اين به بعد هم خواهد بود 

هر چيزي كه باعث ميشه حواست پرت بشه و حالتو بهتر كنه انجام بده مثل حل جدول ، آدامس جويدن ،. از ١٠٠ سه تا سه تا بشمار تا به يك برسي ١٠٠، ٩٧، ... 

پياده روي ، موسيقي و فيلم و كتاب هر چند ميدونم وقتي حال آدم بده يك لحظه آروم و قرار نداره ولي بايد بگذرونيمش يه جوري 

2720
من حتي ميرم اينستا لباساي بارداري ببينم يا لباساي ني ني حالم بد ميشه و دلشوره ميگيرم 🙈🙈  فقط ...

سلام عزیزم امیدوارم حال خودتو کوچولوت خوب باشه من هنوزم استرس دارم چند روز دیگه زایمانمه هنوزم شبا تا صبح بیدارم من خداروشکررر دارو مصرف نکردم و الان حالم خیلی بهتره حداقل بی دلیل گریه نمیکنم وفکر های منفی نه کاملا اما تا حدودی رفع شده فقط به خدا بسپار و قبول داشته باش همه اینا میگذره ما با استرس فقط شاید شرایطو بدتر کنیم اما مشکلی حل نمیشه به خدا بسپار حکمت همه چیز دست خودشه من آدم مذهبی نیستم اما واقعا نمازو قرآن و دعا و تکیه به خدا کم کم آرامش عجیبی بهت میده مواظب خودت باش از این روزا استفاده کن و استرسات وفکرای منفی فرصت نده تا گسترده تر بشن 

سلام دوستان ميشه منو راهنمايى كنيد

من هفته ١٣ باردارى هستم و دچار افسردگى شدم اعصابم خيلى ضعيف شده تا حدى كه سر پسرم كه ٢ سالشه داد مى زنم و بعضى وقتا كتكش مى زنم چون خيلى شيطونه خودم خيلى ناراحت مى شم نمى دونم چه كار كنم

تجربه زايمان زودرس دارم تو ٢٦ هفته كه خيلى وحشتناك بود

الان هم استرس دارم براى زايمان زود رس

اگر روان پزشك خوب ميشناسيد تهران بهم معرفى كنيد 

ممنون

سلام عزیزم امیدوارم حال خودتو کوچولوت خوب باشه من هنوزم استرس دارم چند روز دیگه زایمانمه هنوزم شبا ت ...

رستا جون خدا رو شكر كه بهتري  خوشه به حالت كه داري زايمان ميكني انشالله به زودي بياي و خبر سلامتي خودت و ني ني نازت رو بدي 

2714
سلام دوستان ميشه منو راهنمايى كنيد من هفته ١٣ باردارى هستم و دچار افسردگى شدم اعصابم خيلى ضعيف شده ...

عزيزم صفحات اول رو بخون فكر ميكنم پريسان دكتر غلامرضا حسني رو معرفي كرده و از كارش واضي بوده 

رستا جون خدا رو شكر كه بهتري  خوشه به حالت كه داري زايمان ميكني انشالله به زودي بياي و خبر ...

قربونت عزیزم الان بستری شدم برای سزارین برام دعا کنید توهم انشالا چشم رو هم بزاری تموم شده ایشالا فردا بیام خبرشو بهتون بدم🤗⁦❣️⁩

اسا جان این اضطرابی که داریم تاثیرش بیشتر رو نی نی تا دارو من یه دارو استفاده میکنم اونم ماپروتیلین ...

سلام عزیزم

ببخشید شما بچه تون به دنیا اومد؟ سالم بود؟ با وجود اینکه قرص خورده بودین؟ منم دکترم برام ماپروتیلین نوشته، ماه چهارم بارداری هستم .. ممنون میشم جوابمو بدین

بدتر از من نیست من علاوه بر افسردگی درد جسمی هم دارم فیبرومیالژیا حمله های درد وحشتناک بچه اولم زایمان زودرس شدم خدارو شکر موند اصلا فکر بچه دوم نبودم به خاطر وضعیتم ولی ناخواسته باردار شدم اونم خیلی عجیب کیست بزرگی هم دارم . به حدی حالم بد شد که دایم فکر سقط بودم رفتم روانپزشک فقط گریه میکردم با داروهایی که داد روحیم بهتره ولی درد جسمی دارم هنوز ۶ هفتمه دیگه فکر سقط نیستم هر چی خدا بخواد نمیخوام با دستای خودم از بین ببرمش سپردم به خدا

2706