2733
2734
عنوان

عود بیماری افسردگی در بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 434558 بازدید | 2925 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیزم،من خانم دکتر ملک رو انتخاب کردم برای مراقبتهای بارداری و زایمانم، ایشون واقعا با حوصله و عالی هستن، کل مدت بستریم تو بیمارستان واسه زایمان بالا سرم بود، ورزش تخصصی لگن می داد بهم، انرژی مثبت ، اصن یادم رفته بود استرس زایمان رو، خیلی راضی بودم از زایمانم با ایشون، اگه تهران میتونی زایمان کنی حتما با ایشون زایمانتو بردار ، چه سزارین ، چه طبیعی ، واقعا خدا خیرش بده، انقد عالی بود که من تجربه شیرین زایمانم رو کل عمرم مدیون ایشونم و به همه معرفیش می کنم . همه از زایمان می ترسن ولی دکتر ملک زایمان رو شیرین ترین تجربه زندگی من کرد. موبایل مطبش واسه هماهنگی مریض ها 09216601638

من از قبل بارداری  افسردگی و حملات پانیک داشتم . الآن ۶ هفته باردارم. 

اضطراب شدید و تنگی نفس یعنی همون حملات پانیک و دارم. 

روانپزشکم بهم سرترالین داده حالم اصلا خوب نیست ولی دارو رو هم میترسم بخورم ‌. کسی بوده تو سه ماهه ی اول بارداری سرترالین خورده باشه ؟

خواهشا جواب بدید حالم خیلی بده 

2731
در ادامه بخوانید :
در ادامه بخوانید :
2738

سلام دوستان 

من هم سال ۸۹ باردار بودم، بسیار بسیار حال روحی وخیمی داشتم و افسردگی حاد داشتم و دایم فکر میکردم با این حالم به بچه ام آسیب می رسه 

ولی تنها چیزی که منو سرپا نگه میداشت این فکر بود که خدایا تو هیچوقت این بنده ی دردمندت رو رها نمیکنی که امیدش فقط تویی

روزی که زایمان کردم از شوک اینکه نی نی ام سالمه تا چند ماه شوکه بودم و گریه میکردم 

اون سالها ترس و اضطراب و افسردگی بارداری خیلی کم بود توی جستجو های اینترنتی .

الان بعد از سالها این تاپیک رو دیدم و ثبت نام کردم که بیام این چیزا رو بگم 

بگم که به هیچ عنوان از رحمت خدا نا امید نباشید و مطمئن باشید نی نی ها تحت مراقبت های شدید خالقشون هستن 

وقتی به خدا می سپارید همه چیزو ،دیگه هیچی مهم نیست حتی اگه ما رو در امتحان بیاره 

او حتما چیزی میدونه که ما نمی دونیم 

او کل کائنات رو آفریده 

پریسان جان از اینکه جوابم رو دادی ممنونم خیلی مهربونی ...

سلام تري فلوپرازين واسه تهوع يا استفراغ بارداري ميخوريد؟

سعي کنيد تاپيکامو ناديده بگيريد اگ جوابشو نميدونيد ممنون ميشم خدا پانيک و اضطراب به هيچکس نده

سلام خانوما کسی دیگه نیست اینجا ؟ من میخوام اقدام کنم واسه دومی خییییلی میترسم ماه پیش بی بی چکم مشکوک شد اگر بدونید چه حالی شدم پانیک شدم تا صبح تو خونه راه رفتم و گریه کردم و رفتم دستشویی دکتر بهم سرترالین داده و گفت با دوز کمش میتونی باردار بشی اما من میترسم دارو بخورم ....نمیدونم چرا بچه دوم اینجوریه ادم انگار بیشتر میترسه ....من اصلا فکر نمیکردم ابنجوری بشم فکر میکردم بی خیالم ولی نه انگار ....همش افکار وسواسی دارم با خودم میگم بچه که دارم دومی و برای چی بیارم ؟ فکر اینکه بخوام این راه رو دوباره از اول طی کنم دیوونم میکنه از طرفی شوهرم بچه میخواد و پسرم که الان ۱۱ سالشه خیلی تنهاست خیلی ناراحتم 

خداوندا! پناهم باش و یارم باش... جهان تاریکی محض است میترسم ! کنارم باش!

خانوما من یه مطلبی پیدا کردم که بهترین و خوشبوترین عودها رو معرفی کرده. براتون لینکش و میذارم شما هم ببینید، شاید کمکتون کنه        

لینکش اینه  https://bigsearch.ir/e38g

من خودم دادم دیجی کالا آورد برام

سلام پریسان جون خوبی میشه درمورد جراحی کیسه صفراتم برای من توضیح بدی ممنونم 

سلام عزيزم من واقعا شرمنده هستم كه اينقدردير به دير پستها رو ميبينم ..والا جراحي كيسه صفراي من خيلي بد و وحشتناك پيش رفت .. مورد نادري شدواقعا.. من كيسه صفرام پر سنگ بودمثلا هزار تا و ريزريز...موقع  عمل متاسفانه كيسه صفرام پاره ميشه و سنگها ميريزن توي محفظه شكمم،جراحه گفت تميز كرده ولي ظاهرا تعداديش جامونده بوده!!😕

من شش ماه بعداز عمل مهاجرت كردم امريكا ..الان ٧ سال گذشته ، دوبار عمل شدم تاتونستن سنگها رو دربيارن!! اولش كه تشخيص نميدادن چمه ،چون خيلي خيلي نادر هست 

وقتي هم فهميدن كلي دكتر و جراح اينجا تو لس انجلس كميسيون تشكيل دادن كه بفهمن چطوري نجاتم بدن.. چون كبدم ابسه ميكرد و حالم بدميشد متاسفانه! 

الان خداروشكر خوبم .

2706