2733
2734
عنوان

برای درمان مجبورم برم رویان

303 بازدید | 27 پست

من یه بار کورتاژ شدم یه بارم خارج رحمی عمل شدم

لوله راستم بسته شده. یه ساله که پیرودام کاملا نامنظمه. ماه قبل با داروهای سنتی پریود شدم بعد3ماه. این ماه باز خبری نیست 7 روز گذشته

شوهرم اصرار داره بریم رویان

چون از هیچ کدوم از دکترا جوابی نگرفتم

واقعا خسته شدم دیگه

راضیم به رضای خدا و فقط منتظر معجزه هستم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
برو مركز خوليه انشاالله باردار ميشي توكل كن به خدا

مطب دکترا رو گشتن و با حرف هرکدوم امیدوار شدن بعدش نتیجه ندیدن عذاب آوره

دارو های سنتی دیر جواب میده چون ریشه ای حل میکنه پس زیاد عجله نکن ، مطالعه بیشتر داشته باش ، منم کیست داشتم عمل هم شدم ولی با تغذیه دارم حل میکنم مشکلمو ، هر قرصی بخوری عوارض داره ولی با تغذیه درست و مناسب عوارض نداره که هیچ تاثیر طولانی تر هم داره البته با کمی صبر و حوصله

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
مطب دکترا رو گشتن و با حرف هرکدوم امیدوار شدن بعدش نتیجه ندیدن عذاب آوره

تبریز بهت دوره؟

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
2738
دارو های سنتی دیر جواب میده چون ریشه ای حل میکنه پس زیاد عجله نکن ، مطالعه بیشتر داشته باش ، منم کیس ...

آخه چقدر صبر الان 3 ساله

تازه منم اگه تحمل کنم شوهرمم دست بردار نیست 

از پارسال میگه بریم رویان من گوش نمیدم هی امروز فردا کردم نتیجه هم هر روز بدتر از دیروز

تو تبریز چه مرکزی خوبه

دکتر شهلا دانایی

بنظر من مراکز فقط وقتت رو تلف میکنن.‌خیلی پاست میدن به دکتراشون.‌دکترهای خود مرکز منظورمه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
دکتر شهلا دانایی بنظر من مراکز فقط وقتت رو تلف میکنن.‌خیلی پاست میدن به دکتراشون.‌دکترهای خود مر ...

پیش لیدا حیدری رفتم یه بار

دکتر شهلا دانایی بنظر من مراکز فقط وقتت رو تلف میکنن.‌خیلی پاست میدن به دکتراشون.‌دکترهای خود مر ...

دکتر شهلا دانایی آدرسش رو میدی برام مرسی 

خدایی هست که بیشتر بیشتر دوستمان دارد .....میگذرد هم سختی ها هم خوشی ها....  قدر لحظات رو بدانیم
2706