2733
2734
عنوان

نخوردن شیر و سیرشدن با میوه نصف شب

121 بازدید | 15 پست

سلام دوستان 

من یه بچه یکساله و ده روزه دارم از روز تولدش گلودرد گفت و موقع شیرخوردن بالا اورد از اون روز الان ده روزه سینه نمیگیره هرکاریش میکنم ترک کرده و شیرم میدوشم تو شیشیه و دارم کمکمی شیر خشک بهش میدم ولی نمیخوره شبا هم نصب شب بیدار میشه هرکاریش میکنم شیشه نمیگیره نمیخوابه و گریه میکنه با میوه سیب یا لیمو شیرین سیرش میکنم تا بخوابه شب و روز ندارم تروخدا راهنمایم کنید چکار کنم وزنش هم خیلی کمه الان 9 کیلو و وزن تولدش 

تعداد رای : 1
نظرسنجی
نخوردن شیر در شب
1
100%
سیرشدن با میوه سیب و لیمو شیرین نصف شب
0
0%

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دوستان از روز تولدش منظورم از یکسالیشه بردمش دکتر گفت گلوش خوب شدهغذا میخوره ولی از یکسالگی شیر خودم ترک کرده و شیرخشک هم درست نمیخوره شبا اصلا به هرطریقی امتحان کردم شیر نمیخوره با میوه و نون سیرش میکنم غذای خودش هم نمخوره نون خالی میخوره

2738

اگه شيشه ميگيره حتما چيزاي مختلف رو توي شيشه براش امتحان كن، فرني خيييلي رقيق با حريره بادوم درست كن براش، يا شير و شيرين كن براش با شيشه بده، خب حتما شير خودتو ديگه دوس نداره ، 

اگه شيشه ميگيره حتما چيزاي مختلف رو توي شيشه براش امتحان كن، فرني خيييلي رقيق با حريره بادوم درست كن ...

اخه شیشه هم درست نمیگیره با لیوان هم امتحان کردم ولی نه شیر خودم میخوره نه شیر خشک تو طول روز گرسنه بشه شیر خشک در حد دو تا سه درجه بیشتر نمیخوره

خب فرني اينا رو امتحان كن براي شبش، قبل از خواب بهش فرني و حريرهربادوم بده سير بشه شايد بيدار نشه، ب ...

اخه درد من یکی نیست از فرنی و این چیزا بدش میاد غذای شیرین دوست نداره

اخه درد من یکی نیست از فرنی و این چیزا بدش میاد غذای شیرین دوست نداره

ببين نميشه كه، بالاخره اين بچه بايد لبنيات مصرف كنه، هر طور شده به شير عادتش بده، شير خودتو ولكن، ديگه نميگيره احتمالا دلزده شده، ولي شير و با طعمهاي مختلف براش درست كن سعي كن به يه چيزي عادتش بدي، وقتي سرش گرمه توي پاركي جايي فرني بزار دهنش بزار به طعمش عادت كنه

از شير گرفته شده ديگه. اره شير پاستوريزه ميخوره. شير پاستوريزه و غذا بده ديگه

مايلم اعضا و بافت هاي بدنم را در زمان مرگم اهدا كنم، باشد كه ادامه ي زندگي اجزاي وجودم، نجات بخش زندگي ديگري باشد 🙏🏻😌
2706