2726
عنوان

معرفی کارتون برای کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 21097 بازدید | 92 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوست من کارتون الساروواسه دخترش گرفته بود،مثل اینکه یک صحنه بوسیدن توش بوده که دخترهشت ساله اش بعددیدن اون صحنه کنجکاومیشه وکلمه بوسیدن توگوگل سرچ میکنه ویک عالمه عکسای بدومبتذل براش کیادازاین جهت باید خیلی مراقب بچه هاباشیم که چی میبینن گاهی همچین کارتونایی میتونن باعث کنجکاوی وبلوغ زودرس توبچه ها بشن من شخصاکارتونای عشق وعاشقی روهم نمیپسندم چون بچه هاروتواون وادی میندازه وهرچیزی بایدزمان خودشوداشته باشه،منم فارغ التحصیل روانشناسی هستم والبته بنظرم کارتونای که آموزش مسائل دینی هستن ازهمون کودکی واسه بچه هاگذاشته بشه بهتره چون نهادینه میشه واینکه البته  هرچیزی هم اندازه اش خوبه نه افراط ونه تفریط تابچه زده نشه

رسته الان یک عده انسان های به ظاهردینداربی دین مردمودین زده کردن امابایداینو درنظربگیریم اگه ازبچگی بچه هامون به سبک درستش نه بااجبار درمسیر دین ودینداری قراربدیم دیگه تاحدی خیالمون میتونه راحت باشه که بچمون خیلی راه های غلطونمیره وهمین دینداری به تربیت صحیحش کمک میکنه چون تومسیر درستی قرارگرفته ولزوما قرارگرفتن کودک توی این مسیر نیازمند اینه که ازهمان ابتدای کودکی مناسب باسنش این اموزه هارودیده باشه

2728
سلام الان هستین من میخواهم تجربه خودمو بکم 

خب تجربتو میگفتی 😧😧😧😧

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔
سلام.من برای دخترم کارتونهای انگلیسی مناسب سنش رو از کانال دکتر امینی خریداری میکنم.و خیلی عالی هستن ...

پسرم از نه ماهگی فیلمهایی که دکتر امینی گفته گذاشتم وراحتم چون مقاومت نکرده 

دختر چهارسالمم تو این چهارماه دیگه کنار اومده و گلچینی از فیلمهای سنش گذاشتم 

پپا نه 

دورا نه 

فعلا کایلو و جرج کنجکاو رو بنظرم باش کنار اومده و باتوجه میبینه 😥

کاش فرزندانم راسردارگونه تربیت کنم. سردارقلبها شهادت مبارکت باد. .... زمین خاکی لیاقتت رانداشت .. سادگی درظاهرت و انسانیت در رفتارت و زیرکی درچشمانت هویدا بود .... اینها باعث شد ترامپ بخود بلرزد و بخواهد حذفت کند اون یزید زمانست و ما چه اندوهگین از رفتنت😭😭 تونه مرد سیاست بودی نه حزب فقط ایراد تو بندگی کردنت برای خدابود ودلسوزیت برای مردم عاری از مرز جغرافیایی😔😔

لطفا لایکم کنید 

سلام استارترمحترم ممنون ازتاپیکهای خوبی که میزنیدو دغدغه ای که دارید من اکثرتاپیکاتون رو دیدم و نکات مهم یعنی کتابهای آموزنده و یاکارتونهای مناسب رو نوشتم تابرای پسر۴سالم تهییه کنم ممنون ازلطف شما⚘⚘⚘

سلام دوستان.وقت بخیر.پسرمن ۳سال و۹ماهه است.خیلی به ریاضیات علاقه داره وهندسه.کارتون های شدیدا مورد علاقه اش گروه اومی زومی هست که عالیه

بلیز وماشینهای غول پیکر

دنیل ببره

بینگ

چیپ وپوتیتو

هست همگی بشدت آموزنده هستن.حتا برای خود ما مادرها که میخاییم قوانین بهداشتی واجتماعی وایجاد روابط عمومی رو به بچمون یاد بدیم عالین.خصوصا سه تای آخری.دوتای اول بیشتر برای هوش واموزش ریاضی وفیزیک هستن.که من پسرم بااینکه سنش کمه ولی عاشق اوناست

خدایا فرزندان سالم وصالح وعالم ومتقی به برکت صلوات ،به من عنایت فرما🙏🙏

پسر دومیم که کوچکتره والان دوسال ودوماهشه عاشق ایناست

توییرلی ووها

بینگ

دیانا وروما

ولادین ونیکی

سوفیاست.سه تای آخری ماجراهای خاهروبردارهاباهمه وخیلی واسه بچه ها جذابه اما متاسفانه بدآموزی هم دارن.

خدایا فرزندان سالم وصالح وعالم ومتقی به برکت صلوات ،به من عنایت فرما🙏🙏

دخترم ۳ سالشه ،از بچگی براش کارتون انگلیسی گذاشتم ،انقد که برای بچه هاشون وقت میذارن ،همه ی آموزشاشون عالیه ،اصلا روانشاسی هست ،بچه رو جذب می کنه ،دخترم کلی کلمات انگلیسی یادگرفته .ولی ایرادی که داره اینه که انقد جذابیت داره دخترم هر چی برنامه ی فارسی براش بذارم و رد می کنه .و الان کلمات فارسیش محدود شده ،و تو ارتباط برقرار کردن دچار مشکل شده .

2706