2737
2734
عنوان

بورسیت زانو

1102 بازدید | 7 پست

سلام دوستان خوبم من زانوهایم بشدت درد داشت رفتم دکتر ام آر آی داد رفتم انجامش دادم گفتن که بورسیت زانو دارم برام فیزیو تراپی تجویز کرد ۱۰ جلسه رفتم ولی بازم درد دارم یعنی اصلا کم نشده دردش کسی مثل من تو اطرافیانتون بوده ؟ دکتری درمانی چیزی بلد نیستین خواهشا کمکم کنید

از دوست به یادگار دردی دارم ...که آن درد رابه صدهزار درمان ندهم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خاله منم زانوهاش درد میکرد دکتر رفت گفت زانوهات اب اورده 

عزیزم دقیقا مال منم همین گفت ولی اسم پزشکی ش همین بورسیت زانو  هست ش کاری کرد خاله ت براش میشه بیشتر توضیح بدی

از دوست به یادگار دردی دارم ...که آن درد رابه صدهزار درمان ندهم
2731

درمان بورسیت زانو معمولاً شامل استراحت، یخ، فشرده‌سازی و بالا بردن ارتفاع (معروف به روش RICE)، و همچنین داروهای ضد التهابی برای کمک به کاهش درد و تورم است. در برخی موارد، پزشک ممکن است تخلیه بورس را با سوزن یا تجویز آنتی بیوتیک در صورت وجود عفونت توصیه کند. همچنین ممکن است فیزیوتراپی برای کمک به تقویت عضلات اطراف زانو و بهبود انعطاف پذیری توصیه شود

اگر تهران هستین پیشنهاد میکنم حتما یه سر به کلینیک سینوهه بزنید

کلینیکشون توی شریعتی و تمام روش های درمانشون با استفاده از روش های نوین هست

حتما از دکتراشون کمک بگیرین بسیار حرفه ای هستن و دارای کد وزارت بهداشت

آدرسشون : تهران ، خیابان شریعتی ، بالاتر از ظفر ، کوچه صادقیان ، پلاک ۶ ، واحد ۷        تلفن تماس :  02126701272

2738