2726

خیلی میخارونه دستکشم در میاره با دهنش بلده

۲ماه و نیمه ش هست

چیکار کنم

شیرخشکم فقط میخوره اگه نوعشم عوض کنم نمیخوره بالا میاره اگه بخوره هم

شیر منم نمیخوره که پرهیز کنم

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

صورتشو با کرم مرطوب کننده کودکان آتوپیکس ایروکس چرب کن منم. پسرم وفتی یک ماهش بود فکر کنم، خیلی صورتش افتضاح شد الان ک عکسای اون موقعشو میبینم دلم آتییش میگیره

و با پن مایع بدنشوی اطفال سیوند بدنشو بشور 

اینا عوارض‌ندارن یکیش مرطوب کننده کودکانه و یکی شامپوی بدنشون

ولی بذای من معجزه کردن

الان عکس‌پسمو‌برات میذارم ببینی چقد خراب شده بود صورتش

صورتشو با کرم مرطوب کننده کودکان آتوپیکس ایروکس چرب کن منم. پسرم وفتی یک ماهش بود فکر کنم، خیلی صورت ...

باشه حتما پماد هیدروکورتیزون داده نزنم یعنی

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

عکسش اینجاساینجاس

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1548312/چرا-صورت-نی-نیم-اینطوری-شدهعکسشو-ببیند

توی این تاپیک‌نوشتم‌با مرطوب‌کننده کودکان‌چرب‌میکنم‌ولی اون مرطوب‌کننده ی مای بود و‌فایده نداشت وقتی آتوپیکس زدم خداروشکر کامل خوب‌شد

2728
باشه حتما پماد هیدروکورتیزون داده نزنم یعنی

برای پسر‌منم دکتر عمومی این پماد رو‌داد با قرص و‌شربت و...

ولی پماد کورتون دار خیلی بده برای پوست بچه

من زنگ‌زدم ب دکتر متخصص و ازش پرسیدم و ب توصیه دکتر متخصصش پماد هیدروکورتیزول با پماد ویتامین آد قاطی میکردم بطوریکه‌ سه چهارمش‌ آد باشه بقیش هیدرو‌کورتیزول ،بعد دوروز‌فقط با این ترکیب صورتشو چرب‌کردم و‌دیگه ولش‌کردم و‌پماد آتوپیکس زدم

بعد از حدود یکهفته کامل خوب شد شکر خدا

بعدشم تا‌چندماه همش بدنشو‌و‌صورتشو‌با همین پماد مرطوب‌کننده آتوپیکشس چرب‌کردم ، مخصوصا‌بعد از حموم کردنش

و‌الات خیلی وقته ک دیگه اونم‌نزدم

در ضمن از لباس و‌ملحفه پلاستیکی براش استفاده نکن یا ممکنه ب پشم شیشه و‌یا.... هرچی‌ز دیگه ای حساسیت داشته باشه و‌اینکه کنارش عطر‌و‌ادکلن تند نزنین و‌بوی‌سرخ کردنی وووو زیاد بهش نخوره

برای پسر‌منم دکتر عمومی این پماد رو‌داد با قرص و‌شربت و... ولی پماد کورتون دار خیلی بده برای پوست ب ...

ممنون که وقت گذاشتی ای جان فرشته کوچولوت رو هلاک کرده اگزما 

حتما تهیه میکنم ممنون

سلام عزیزم شماچکارکردید اسه نی نی تون.پسرمن دوماهش نشده اما اگزماگرفته خیلی ادیتش  میکنه صورتش ...

طبیعیه انگار توی این مدت،یه هفته پماد هیدروکورتیزون زدم و بعد اون مرطوبش کردم با پماد ایروکس اتوپیکس کاملا مرتفع شد نگران نباش کل بدنش باید بعد حمام همیشه و همیشه چرب کنی با این پماد داروخونه داره ،با هیدرو نه ها ، هیدرو فقط مال اون قسمتهای شدیدش مثل صورتشه چون نباید در ابعاد وسیع استفاده کرد بلکه منظورم ایروکس بود

ممنون عزیزم اون پماد  ک دوروزه میزنم خداروشکر خوب شده البته اگه بازگشت نداشته باشه الان هم کرممرطرب کننده مخصوص اگزما سیوندگرفتم ک مرطوبش کنم اگه تاثیرش خوب باشه     

ممنون عزیزم اون پماد  ک دوروزه میزنم خداروشکر خوب شده البته اگه بازگشت نداشته باشه الان هم کرمم ...

با هرچی مرطوب کنی خوبه اگزما رو جلو میگیره همیشه مرطچب کن شب به شب همع جاش رو

عکسش اینجاساینجاس https://www.ninisite.com/discussion/topic/1548312/ چرا-صورت-نی-نیم-اینطوری-شدهعک ...

سلام

چیکار کردین ک اگزمای بچه تون رفع شد.پوست دختر منم مثل صورت بچه شماست.خیلی نگرانم😭

سلام عزیزم دکتر من عالی بود ی دارو گیاهی بخودم داد و ی کرم واسه پسرم ک شب زدم صب نتیجشو دیدم گف شیرتون خیلی گرمه بس ک گرمی جات خوردید.اسم کرمش هیدرو درم بود خدایی ک عالی بود الانم ک پوست صورتش خشک میشه بعضی وقتا تا از اون کرم استفاده میکنم دیگه نشونه ای از خشکی نمیبینم

2706