2703
2553

بچه ها من ۱۴ ساله که بودم یه پسره عاشقم بود.یعنی تو شهری که زندگی میکردیم همه میدونستن این آقا پسر منو میخواد ولی من چون خیلی ترسو بودم حتی نگاهش هم نمی کردم ترسو بودم چون می ترسیدم آبروی پدرم و با دوس پسر گرفتن ببرم.پدرم آدم سرشناس و معتمد و آبرو داری بود و کلا خونوادم خیلی رو این چیزا حساس بودن.اینم بگم منم اون پسره رو خیلی دوسش داشتم ولی تو اون سه چهار سالی که خاطر خوام بود حتی یه بارم نتونستم بهش بگم که دوسش دارم حتی با نگاه.حالا ۱۴ سال از اون زمان میگذره و من انقدر درگیر زندگیم هستم که یه ذره هم به اون آقا فکر نمیکنم.یعنی اصلا ها.ولی هر از گاهی خوابشو میبینم که بازم میفته و دنبالم و کلی ابراز احساسات میکنه.دلیل این خوابام چیه؟وقتی از زنداداشم پرسیدم گفت یعنی اینکه اون هنوزم به یادته.نظر شما چیه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دوستم از حافظه بلند مدتت پاک نشده فراموشیت مربوط به حافظه کوتاه مدتت هست . ذهن گاهی ریکاوری میکنه ات ...

من خاب دیدم کسی رو که دوستش داشتم تو موقعیت کاریش و شغلش بیکار نشسته و کار نمیکنه.....

حالا منم دارم اون کارو راه اندازی میکنم...این تعبیر چیه؟

2714

منم الان اون پسری که تو۱۵ سالگی بهم ابراز علاقه کرد قشنگ یادمه حتی حس و حال اولین لحظات عاشقیم مو به مو یادمه . و صد البته عشقای بعدیم 😁

یعنی اون حد از شفافیت خاطره های عاشقیم که توذهنمه مغزم رو مطالب درسیم میذاشت بخدا الان بجای پست گذاشتن داشتم برنامه دفاع از رساله دکترام رو واسه فردا آماده میکردم 

هیچ  
من خاب دیدم کسی رو که دوستش داشتم تو موقعیت کاریش و شغلش بیکار نشسته و کار نمیکنه..... حالا منم ...

زیاد توجه نکن . خی خواهر اگه از خواب هام بهت بگم شاخ درمیاری منکه رفتم تو کار خواب بین الملل . 

اون روز میدیدم جنگ آلمان و انگلیس هست مال جنگ جهانی و ماها تو سپاه انگلیسیم ( من و چن نفر دیگه که نمیشناختم ) که اشتباهی وسط معرکه افتادیم و نازی ها هر جنبنده ای رو تار و مار میکردن و ما تو یه چاله استتار کرده بودیم خلاصه بساطی بود 

حالا نمیدونم واقعا جنگی بین انگلیس و آلمان در گرفته یا نه . اما ذهن خلاق چاله میدونی بنده تا کجاها میره تو خواب خودمم موندم 

هیچ  
زیاد توجه نکن . خی خواهر اگه از خواب هام بهت بگم شاخ درمیاری منکه رفتم تو کار خواب بین الملل .  ...

خب اینخابای شما کلا مشخصه مضمونش چیه

ولی خابی که نت تعریف کردم واقعا معنا داره فقط نمیدونم معنیش چیه..دقیقا تو خاب شغلشو انجام نمیده مغموم نشسته..و تو واقعیت من همون شغلو دار مایجاد میکنم..این معنی نمیده اایا؟؟

خابای مثل شما منم زیاد مبیبینم خیلی وحشتناکهع

یعنی کسی نظری نداره

ببین این ذهن ناخوداگاه تو هس ک خدابشو میبینی 

ربط اصلااا به اون ب یادته اصلاااااا نداره

مثل هر رابطه ای  ، نه سیاه بود نه سفید                     اما این علاقه رو چه جوری میشه ندید
2706