2726
عنوان

خرید گاز رومیزی

6938 بازدید | 45 پست

خانوما کسی گاز استیل یا شیشه ای داره بگه راضی هست یا نه؟

مارک گاز هم بگید 🙂

کلا از تجربه هاتون توی مدت استفاده بگید فقط نگید راضیم یا نیستم ممنون

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

مال من شیشه ایه 

خیلی راضی نیستم .

هم رو شیشه خط می افته هم تمیز نگه داشتنش رو مُخه 

استیل بهتره 

میبخشی و نمی‌بخشم!  می‌خوانی و نمی‌خوانم!         معبوداا...    امشبُ  آنگونه  برایم  رقم  بزن  که در  شأن خداییِ    توست نه در حدِ  بندگیِ  من                                               و خدایی که به شدّت کافیست🙏                                       

گاز شیشه ای رابیتس خیلی راضی تم

فاصله بین شعله ها خیلی مناسلبه و مثل اکثر گاز های صفحه ای یا رو میزی نزدیک هم نیست

شعله ی پلو پزش سه تا خروجی گاز داره( ب اصطلاح ۳ تا پستونک) داره و بهمین دلیل برخلاف اکثر گازهای صعحه ای خیلی خوب و سریع اب رو جوش میاره و قدرت حرارتی ش بالاس

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

گاز شیشه ای رابیتس وارانتی شیشیه داره

یعنی چه شیشه ش خود بخود بشکنه چه شما اونو بشکونی تعویص میکنن

فوق لیسانس مشاور و روانشناس  ۱۵ سال سابقه تدریس و مشاوره فارغ التحصیل دانشگاه شهید بهشتی❤😊

منم می خواستم بخرم شیشه ای شو مغازه دار می گفت آریستون از همه بهتره و اسون تمیز کردن یا نکردن هم به جنس شیشه ربط داره و خلاصه اگه گاز خوبی باشه تمیز کردنش هم اسونه 

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 
گاز شیشه ای رابیتس خیلی راضی تم فاصله بین شعله ها خیلی مناسلبه و مثل اکثر گاز های صفحه ای یا رو میز ...

ممنون از راهنمایی کاملتون شعله ی بزرگش گوشه ست یا وسط میخام بدونم کدوم سمت باشه بهتره

2706