2726
عنوان

ادامه تاپیک رسوایی خانواگی

297 بازدید | 6 پست

سلام خانوما شبتون بخیر 

امیدوارم حال همتون خوب باشه 

صرفا خاستم ماجرایی که تعریف کردم را کامل کنم که سوالی توی ذهن کسی نباشه ( البته میدونم همه انقدر خودشون کار و فکر دارن که تاپیک منو فراموش کردمپن اما دوست داشتم باهاتون در میون بذارم ) . پسر عمم که فکر میکرد همسرش بهش خیانت کرده و با شوهر خواهرش ریخته روی هم ، شروع کرد به صحبت با خانمش از طرفی ام شوهر دختر عمم که طرف دیگه قضیه بوده رفت تقاضای طلاق داد و به همسرشم گفت زن داداشت کاری نکرد همیشه ام  بهم میگفت " داداش " و نصیحتم میکرد که رابطم باتورا نجات بدم اما من بهش علاقه مند شدم الانم منم که باید ازتون فاصله بگیرم . و بعد ام  اسکرین هرچی  که پیام داده بوده را کپی میکنه و میفرسته دم خونه پسر عمم و باز همون حرف ها که زنت کاری نکرد و ... را به اونم میگه .  خلاصه اینکه پسرعمم همسرشو بخشید و حسابی ام عذرخواهی کرد ازش ( حتی اومدن خونه ی ما جلو جمع ازش عدر خواهی کرد ) جفت عمه هامم همدیگه را بوسیدن و ختم به خیر شد . اما اون دختر عمم و شوهرش دارن میرن مشاوره هرچند گویا قصد طلاقشون جدیه و دختر عمم بهمون گفت که دوسه سالی میشه که مثل خواهر برادر بودن برای هم و یه جورایی به طلاق عاطفی رسیده بودن . اما فکر کنم قبل طلاق باید جلسات مشاوره برن تا جدا بشن . 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.

یادمه من نقاشیشم رسم کردم الان باز مردم میان هنگ میکنن😐خداروشکر باز یه طرف بی تقصیر بود زندگیش نپاچید

گروه نارنجی 🧡وزن شروع : ۷۲- وزن هدف : ۵۷💪🧡هدف اول :۶۹، هدف دوم : ۶۵، هدف سوم: ۶۳,هدف چهارم : ۶۰, هدف نهایی:۵۷ 😍⁦♥️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یادمه من نقاشیشم رسم کردم الان باز مردم میان هنگ میکنن😐خداروشکر باز یه طرف بی تقصیر بود زندگیش نپاچ ...

اره خیر ببینی دختر اون شب به دادم رسیدیییییییییی 

گل در بر و می در کف و معشوق به کام است.
2728