2726
عنوان

معرفی کتاب برای کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 24575 بازدید | 60 پست
نازی جون تشکر میکنم خیلی خوب توضیح میدین و کتابهای مفیدی معرفی کردین پسر من ۴سالشه،با توجه به علاق ...

ممنونم ازتون رستا جون.انشالله که مفید واقع بشن. بله الان چند تا کتاب هم اتفاقا میخوام برای بچه های اکتیو و فعال که عباقه به فعالیت های هنری و کاردستی دارن معرفی کنم.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

کتاب سلام دنیا

نویسنده:مینا یوسفی

کتاب های سیاه و سفید نوزادان"۱"

واقعااااا واقعاااا میتونم بگم یکی از بهترین کتاب ها در زمینه پرورش خلاقیت نوزاد، همین کتابهای سیاه و سفید هستن! شاید باورتون نشه ولی همین کتابهای بدون متن ده ها برابر کتاب داستان های متن دار موجب خلاقیت میشن. خیلی این کتابهای سفید و سیاه خوب هستن چون با تماشای اونها برای نوزاد باعث تقویت حس بینایی و قوه تخیل و حتی خلاقیت از نوزادی میشن!این کتابش پر از طرح هایی از جانوران و گیاهان و پدیده های طبیعی هستش که خلاقیت بچه رو در مورد این پدیده ها تقویت میکنن.تصاویرش سیاه و سفیدن و همین نکته مهم قضیه است.طبق تحقیق دانشمندان قرمز از اولین رنگهایی هست که نوزادان میبیننش و باهاش ارتباط برقرار میکنن.فقط یک نکته خیلی خیلی مهم در مورد این کتاب ها،اینکه حتما تصویرها رو ۲۰ تا ۳۰ سانتی چشم نوزاد نگه دارید. چون تو این فاصله نوزادا بیشترین و بهترین سیگنال رو در شبکیه چشم خودشون دریافت میکنن. و اینکه، درباره هر تصویر با بچه هاتون صحبت کنید. 

2728

مجموعه کتابهای لئو و پوپی

برای تقویت مهارت های فردی و اجتماعی بچه عالین.تصاویر خوب و با کیفیتی داره.

این کتاب رو همیشه قبل از پارک میخونیم، مهارت های درون پارک که گوشه ای از اجتماعه رو اموزش میده.فقط لطفا مراقب همذات پنداری های پیش از حد و افراطی بچه ها باشین.البته خیلی اوقاتم جنبه مثبتی داره ها😃

عزیزم این کار به صورت خیلی تخصصی داره تو کشورمون انجام می شه.  هر ماه فهرستی به نام لاکپشت پرن ...

آیداجان من لیست جدید رو پیدا نکردم شما داری؟

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده
مجموعه کتابهای لئو و پوپی برای تقویت مهارت های فردی و اجتماعی بچه عالین.تصاویر خوب و با کیفیتی داره ...

سلام ممنون از معرفی کتاب های خوب

خداجونم ممنونم که فرشته کوچولوتو گذاشتی توی دلم.....امیدوارم خدا فرزندی سالم صالح یار امام زمان، خوش قدم، خوش روزی، عاقبت بخیر بهم بده

اینا کتابای جالبی هستن و خود من بعضیا شو برای خواهرزادم گرفتم.

کتاب بازی‌های پنج دقیقه‌ای برای بچه‌های چهارسال به بالا، تعدادی بازی داره که زمان انجامشون کوتاه هست. علاوه بر این، بازی‌هاییهستند که می‌شه در محیط خانه بچه با آن‌ها مشغول بشه. 

کتاب داستان های فکری برای کودکان ایرانی از نشریارمانا 

کتاب 101 بازی نشاط‌آور برای کودکان ۶ تا ۱۰ سال،این کتاب مصور هست که بر ای والدین و مربیان و معلمان نوشته شده، تا برای طرحبازی‌های آموزنده و جدید برای بچه ها از آن ایده بگیرند.

کتاب حمام طرح مزرعه حیوانات مدل 501 اگرفرزندتون برای رفتن به حمام گریه می‌کنه و از آب می‌ترسه، کتاب‌های حمام وسیله‌یمناسبی برای سرگرم کردنش با آب بازی و حمام هست. این کتاب‌های پلاستیکی با قابلیتشستشو هستن و از سه کودکان سه ماهه و بزرگتر میتونن ازش استفاده کنن. برای بچه هایبزرگ‌تر می‌شه از این کتاب‌ها برای آموزش شون بهره برد.

سلام.ممنون از استارتر محترم من ی نینی ۵ ماهه دارم و واقعا نیاز دارم ب راهنمایی درست واسه پرورش خلاقیتش فعلا کتابهای می می نی رو گرفتم ولی دوست دارم خیلی با کتاب انس بگیره دخترم.هر موضوعی ک بهم کمک میکنه رو مطرح کن لطفا .باز هم سپاس

کتاب شعر های نی‌نی کوچولو و نی نی تپلی از ناصر کشاورز من بچه بودم داشتم بچه فکر میکنه یکی دیگه هم هس که کارایی که خودش انجام میده فکرایی که میکنه، یکی دیگم هم هس که این کارا رو میکنه باعث میشه فکراش رو به زبون بیاره 

من دنیا را طور دیگری میبینم. دنیای من خالص است؛ خالص را اینگونه معرفی میکنم :دنیای من یک بُعد دارد، مثل آب نیست که از ترکیب اکسیژن و هیدروژن باشد؛ مثل الماس است که تنها یک تک ماده ای خالص است؛ با هیچ چیز حل نشده. من شیعه هستم...

منم یه کتاب عالی سراغ دارم که داخلش سی تا داستان تربیتی داره مثل گوش ندادن به حرف پدر و مادر حموم کردن نه گفتن لجبازی غذا نخوردن و و و سی تا داستان این مدلی جدید و متفاوته همراهش سی دی هم داره با خواندنش بچه ها کم کم تغییر میکنن همراهش پازل عکس کودک هم داره یعنی عکس کودک رو ارسال میکنید بصورت پازل میشه همراه کتاب رایگان ارسال میشه

2706