2733
2734
عنوان

معرفی کتاب برای کودکان

| مشاهده متن کامل بحث + 24643 بازدید | 60 پست

سلام دوستان   
ازونجایی که موضوع کتاب و کتابخوانی از دغدغه های همیشگی من هم هست به عنوان یه مادر، پیشنهاد میکنم مطلبی رو که در مورد نکاتی که باید برای انتخاب یه کتاب کودک در نظر داشته باشیم رو مطالعه کنید.

به امید آینده ی روشــــــــــــــن برای تمام کودکــــــــــــــان ایران  

کتاب میخوایم یه خرس شکار کنیم

نویسنده:مایکل روزن

تصویرگر:هلن آکسنبری

ترجمه:طاهره آدینه پور

پدر به همراه چهار فرزندش و البته سگشان به شکار خرس می روند، کاری که اصلاً آسان نخواهد بود.متن کتاب شعر گونه و دارای ریتم و ضرب آهنگی بسیار جذاب است

داریم می ریم چه کار کنیم؟ / می ریم یه خرس شکار کنیم / هوا خوبه، آفتابیه / چه آسمونی! آبیه / شجاعیم و ترس نداریم / چون همه اهل شکاریم

خب همونطور که قبلش هم گفتم کتاب در مورد پدریه که با بچه هاش میرن به شکار یه خرس و سختی های کار

کسی که ما ازش کتاب رو خریدیم گفت رده سنی برای ۱ سال تا ۸ ساله. راجبع مقابله با ترس

و اما تجربه خودم:

کتاب خوبیه، اگر با لحن کودکانه برای بچه های دو ساله خونده بشه. تصویرگری قوی ای داره. متنش به حالت شعریه، جوری که بچه جذب میشه. از نظر محتوای آموزشی هم عالیه. باعث میشه بچه ه با ترسشون مقابله کنن و دربارش حرف بزنند. تجربه به من ثابت کرده بچه های دوساله به نسبت بچه ها ی دیگه کمتر میشن یه جا و دائم در حال گردش و راه رفتنن. پس هرچی تصویر یک کتاب بهتر و دقیق تر باشه براشون مفهومی تر و جذاب تر

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سلام دوستای گلم. من کتاب زرنگتر از جیش و پی پی را برای عزیزانی که میخوان کودک قشنگشون رو از پوشک بگیرن توصیه میکنم، خیلی هم پرفروش هستش. این کتاب رو میتونید از فروشگاه اینترنتی کتابکده کودک خرید کنید. اینم لینکش:

https://ketabkadekoodak.ir/

2738
برای دختر هشت ساله کتاب لطفا

دوست گلم توی همون سایت فروشگاه اینترنتی کتابکده کودک که گذاشتم برای تمام گروه های سنی بهترین کتاب ها هستش و توی جزییات هر محصول هم توضیح داده شده که کتاب چه موضوع و آموزشی برای کودک داره.

به تاپیکهای من که معرفی کتاب هست هم سر بزنید

تو نبین، تو کور شو، تو نگاه نکن... برای یک بی حجاب یا بدحجاب فقط "آزادی خودش" محترم است؛ آزادی بقیه اهمیتی ندارد. _______________________________ با استفاده کردن از کلمه پارتنر یا شریک جنسی، چیزی از زشتی و عذاب ابدی گناه بزرگ " زنا " کاسته نمی شود.
2706