2703
2553
عنوان

جمعه خود را چگونه گذراندین؟؟😞😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1317 بازدید | 157 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

همسر که سر کاره منم صبح زنگ زدم مامانم گفت یکی از فامیل دخترش باردار شده دیگه گریه ولم نمیکنه و تمام این بود جمعه نحس من

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..

امروز اولین روز زندگی مشترک منو همسرمه  تا اینجا که خیلی قشنگ بود و عاااااااالی   

و رقیه در سوگ پدر نشست.... مهربان دلشکسته ام! صبور صمیمی! مسافر غریب و کوچک من! مگر نگفتی که بابا که آمد آرام میگیرم؟ این همه نا آرامی چرا؟ مگر نگفتی بابا که آمد سر بر دامانش میگذارم و می خوابم؟   نه.... نه دخترکم نخواب. میدانم اگر بخوابی.... دیگر عمع نمیخوابد.... میدانم خواب تو .... خواب همه را آشفته میکند... نه!! نخواب دخترکم 
2720

بیدار شدم صبحانه کله پاچه داشتیم 😷😷😷بعد از اون ی عاااالمه ظرف شستم (ظرفای دیشب ک پارک رفته بودیمم مونده بودن )

بعدش اپیلاسیون کردم دوش گرفتم ناهار خوردیم موهامو شونه کردم دخترمو خوابوندم اومدم سایت 

2714

چون چند وقته صبحا کلاس دارم خوب خوابیدم بعد غذا مورد علاقه مو درست کردم فعلا کاری نکردم تا غروب قراره با دوستم بریم شهربازی بد شب میریم مغازه پیش همسرم تا شام ۳ تایی بریم بیرون

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
2706