834
44
عنوان

جمعه خود را چگونه گذراندین؟؟😞😒

| مشاهده متن کامل بحث + 1295 بازدید | 157 پست

بیدار شدم صبحانه کله پاچه داشتیم 😷😷😷بعد از اون ی عاااالمه ظرف شستم (ظرفای دیشب ک پارک رفته بودیمم مونده بودن )

بعدش اپیلاسیون کردم دوش گرفتم ناهار خوردیم موهامو شونه کردم دخترمو خوابوندم اومدم سایت 

سحر اضافه کن به فهم آسمانم 

چون چند وقته صبحا کلاس دارم خوب خوابیدم بعد غذا مورد علاقه مو درست کردم فعلا کاری نکردم تا غروب قراره با دوستم بریم شهربازی بد شب میریم مغازه پیش همسرم تا شام ۳ تایی بریم بیرون

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
771
امروز اولین روز زندگی مشترک منو همسرمه   تا اینجا که خیلی قشنگ بود و عاااااااالی     ...

مبارکت باشه عزیزممم.خوش بگذره

دوست من!! هیچوقت حسرت زندگی آدمایی کهاز درونشون خبر نداری نخور ؛💔هر قلبی دردی دارد ،فقط نحوه ابراز آن فرق دارد ؛!💔بعضی ها آن را در چشمانشان پنهان میکنند😢و بعضی ها در لبخندشان!😊خنده را معنی به سرمستی مکن💁آنکه میخندد غمش بی انتهاست 😑😑
همسر که سر کاره منم صبح زنگ زدم مامانم گفت یکی از فامیل دخترش باردار شده دیگه گریه ولم نمیکنه و تمام ...

هی خداا.  درکت میکنم منم هفت ساله همین حس رو دارم😢

دوست من!! هیچوقت حسرت زندگی آدمایی کهاز درونشون خبر نداری نخور ؛💔هر قلبی دردی دارد ،فقط نحوه ابراز آن فرق دارد ؛!💔بعضی ها آن را در چشمانشان پنهان میکنند😢و بعضی ها در لبخندشان!😊خنده را معنی به سرمستی مکن💁آنکه میخندد غمش بی انتهاست 😑😑
چون چند وقته صبحا کلاس دارم خوب خوابیدم بعد غذا مورد علاقه مو درست کردم فعلا کاری نکردم تا غروب قرار ...

خوش بگذره

727

تنهام و اومدم رستوران چون ترجیح دادم یه کم تنها باشم . یه روزایی باب دل آدما نیست ولی به سختی و اسونیش میگذره ...

{{•••♚سوگلی السَلطَنه بانویِ اَوّلِدَربار♚•••}}اولین شکست عشقیمو جایی خوردم که خاطرخوام اسممو رو دیوار اسپری کرد تا به چشمم بیاد ولی نوشته بود سوگول😖😭(سوگل نه سوگول)
من دارم از کمر درد گریه میکنم صب رفتیم کندوان ی ساعتی میشه اومدیم خیلی داغون کمرم درد میکنه همه جاهم ...

با کی رفتید؟کندوان کجاست

انشالله هیچ وقت وسیله آزمون الهی برای دیگری قرار نگیرید.

چرا یکم زندگیامون عوض نمیشه دیه کم اوردم خدایا به دادمون برسس.تو اوج جوونی مثل ازم های رو به موت بدون انگیزه و انرژی داریم زندگی میکنیم💔

845

ب بطالت گذراندم

کاش حال داشتم جارو میزدم.

این روزا خیلی بی حال و وکسلم

الانم همسر رو برستادم بیرون بره شام بگیره

فقط 16 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
جدید نیستم.در عین مظلومیت نمیدونم چرااااااا کاربریمو سوزوندن😏 .... خداااایا حالِ کودک درونمو ب تو میسپارم. سلامت بهم برسونش👼

یه سفر کاری داشتم ،از ساعت چهار صبح بیدار شدم و چهار بعد از ظهر برگشتم خونه ،

گفتم دوستت دارم گفتی دلیلت چیست؟گفتم به حکم عقل دوستت دارم عقل نهیبم زد مگر عشق از تو جز خاکستری گذاشته که من را امضای ان مینامی ،خندیدی گفتم نخند به حکم احساس دوستت دارم ،حس  نگاهی سخره امیز بر جانم انداخت که تو من زیر پای غرور هر کس و نا کسی له کردی انوقت دلیل بر مدعایت شدم ؟چشمانم اشکبار شد و تو پیروزمندانه من را نظاره کردی دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست چیزی ندارم تا خود را به تو ثابت کنم روزگاری سینه ای داشتم پر از شور اما حال خاکستریت که که بوی سوختنش شهره ی عالمیانم کرده،قلبی داشتم پر از نبض جوانی اما امروز انقدر ترک خورده که که حتی نمیتوان التیامش داد  ، دست هایی داشتم ،اصلا خودت بیا بیا دستهایم را نگاه کن خالی خالی خالیست ، نازنینم من تو را بی هیچ دلیل و حجت و برهانی   دوست دارم میشود بی دلیل دوستت داشت ؟

جدیدا جمعه ها بدترین روزمه

برادرشوهرمو میبینم بخدا بقدری این بشر انرژی منفیه هردفعه بعد رفتنشون منو همسرم دعوا میوفتیم همین الانم بشدت بغض دارم, خیلی دلم میخاد بهش بگم فکرکردی کییییی هستی!!؟؟

832