2726
عنوان

شفا دادان امام رضا...

| مشاهده متن کامل بحث + 20428 بازدید | 66 پست
میخام اگه بطلبه این ماه برم مشهد برا بار اولمم هست ازش خوشبختیمو میخام و شفای بیماریم

من شنیدم برای بار اول که می ری حرم اگه ارزو کنی ارزوت براورده میشه. من که نمی دونم اولین بارم کی بوده. 😞

🏴🏳️💙❤️💚... این جهان کوه است و فعل ما ندا، از نداها سوی ما اید صدا 💙💚❤️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

دراصل امام رصا شفانمیده این خداست که  ایشونو وسیله قرارمیدن. مثل حضرت عیسی ک ب اذن خدا وقدرتی ک  بهش دادن بود میتونس مرده روزنده بکنه مثل مریصی ک قطع امیدکردن ازش دکترا ولی شفامیگیره غلام رضاصنعتگر خواننده. میشناسی ایشون توبچگی خانوادشون از امان رصا طلب کردن بخاطراین سدن غلام رضا حتی پارسال سرطان حنجره گرفتن مبگفتن دکترا گغتن تمووومهه ولی باز ب امام رصا متوسل شدم

من از امام رضا شفا گرفتم 5 ماه توی اقدام بودم ماه ششم همسرم رفت مشهد و اونجا از امام رضا طلب یه بچه ...

بانوشته هات اشک ریختم خوش به حالت 

منم ازامتم رضابچه خواستم ولی دست خالی برم گردوندتوروخداتودلت صافه برامنم دعاکن😢😢😢

خدامنم بچه میخام😢ناامیدم خیلیییییی😢
من از امام رضا شفا گرفتم 5 ماه توی اقدام بودم ماه ششم همسرم رفت مشهد و اونجا از امام رضا طلب یه بچه ...

درخواست دوستیم رو که نپذیرفتید. حقیقت نمیخواستم عمومی بگم ولی خیلی گرفتارم خیلی به آقاتون که اینقد دلش پاکه بگید برام دعا کنه اسمم سمیه اسم مادرم هم فاطمه.خواهشد بگین به اسم برام دعا کنه مثلا سمیه دختر فاطمه.خواهشا این کار رو برام بکنید.فراموش نکنید 

خوده من .جوری ازامام رضا حاجتمو میگیرم که میمونن همه .مثلا یک بار گفته بودن یکاری اصن نمیشه .انقد دع ...

عزيزم براي منم دعا كن مشكل قلب وتوده رحم واعصابم شفابگيره بتونم مادر بشم اسمم مريم هست ممنونم ازتون

دوست عزيز براي شفا منم دعا كن وبتونم مادر بشم اسمم مريم هست ممنونم ازت گلم

خب پس صندوق صدقات سرکوچه تون هم همون کارایی رو داره.

من دوستم شفایافته س.بعد کلی دکتر رفتن و درمان. آخر جوابش کردن با دل شکسته رفتن تو یه امامزاده تو طالقان و کلی گریه که دوستم خوابش میبره .تو خواب بهش گفتن تو خوب شدی خدارو شکر الان که الانه سالمه سالم.

یه سوال از شما چرا واقعا شفا گرفت؟

خوده من .جوری ازامام رضا حاجتمو میگیرم که میمونن همه .مثلا یک بار گفته بودن یکاری اصن نمیشه .انقد دع ...

سلام علیکم میشه برای شفای منم دعاکنید یا امام رضا علیه السلام یا اماااااااام رضاااااااااااا

سلام عزیز.شماکه ایقد دلتون پاکه لطفا برا عزیزِمن هم دعا کنین سلامتی کاملش رو بدست بیاره.... وهمینطور برای پاهاش هم دعاکنین ک بزودی وبا راحت ترین راه ممکن پاهاش هم خوبِ خوب شه و دامنه حرکتی زانوهاش کامل بدست بیاره وبتونه با دوپای خودش راحت چهار زانو رو زمین بشینه وبلندشه

2706