2733
2734
عنوان

شفا دادان امام رضا...

20483 بازدید | 66 پست

سلام دوستان من بین ی دوراهی اعتقادی گیر کردم خیلی سخته انتخاب خیلیا میگن امام رضا شفا میده از هر نوع بیماری رو اگه صلاحه افراد باشه بعصی ها میگن خرافاته اینا واقعیت نداره من گیجم خواستم نظرشما رو هم بدونم شما چطور فکر میکنین ؟

مجردم  تیکر رسیدن ب ارزومه....

بستگی ب اعتقادات ادم داره گلم من خودم متوسل میشم ب امام رضا(ع)

یه زمان خیلی از رنگ عوض کردن آدما غصه می‌خوردم  ولی امروز فقط بهشون می‌خندم. دیدم که پول فایده نداشت، شهرت کافی نبود، دیدم موفقیت‌های پر‌سر و صدا هم عمری داره و فقط شخصیتته که می‌مونه برات.  می‌خندم به تصورات خودم، که هربار از نگاه من چقدر اون آدمها بزرگ‌ به نظر می‌رسیدن و تهش مثل یک حباب به اشاره ای از روزگار، تموم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

امام رضا شفا میده؟؟؟

خدای امام رضا ک خدای ما هم هست شفا میده

همه شفا ها دست خداست

تا خدا نخواد برگی از درخت نمیفته

خدایی هست ک بزرگتر از اقیانوس ها.مهربونتر از همه مادرهاست و نزدیکتر از همه کس بهم(از رگ گردن هم نزدیکتر)خدا جونم تنها تنها از تو یاری میطلبم.

خیلی زیادن جلوی پنجره فولاد شفا گرفتن

و خیلیا تو خونه شون..

مشکل ادم های که قبول ندارند اینکه همه مسایل و عقلانی میدونند.

و این افراد زمان های گذشته هم بودند و طبیعی..

معجزات دیدند و پیامبر و امام شون بازم ایمان نیاوردند..مثل قوم یهودبت..

مثل اعراب ..

همه چی معجزه نیست..اما کاش دل هامون قساوت پیدا نکنه

پاشدم عائله پیداکردم   از خودم فاصله پیدا کردم ؛ سعی کردم به تو مشغول شوم  حیف شد مشغله پیدا کردم ؛ آقا....من سر اینکه به تو دل دادم با همه مسئله پیدا کردم...! در نمازم خم ابروی تو را   در قنوتم گله پیدا کردم ؛ انتظار این همه انصاف نبود مُردم فیصله پیدا کردم
2738

ببین عزیزم کلا از نظر روحی همه آدما نیاز دارن در زمان بیماری و گرفتاری یه توسل و توکل و روزنه امید داشته باشن همون امید باعث شفا میشه خب از نا امیدی که خیلی بهتره 

حتی خیلیها اهل سنت یا مسیحی هستن و به حرم امام رضا میان 

من اصلا نمیخوام حمایت متعصبانه و خشک مذهبی داشته باشم هر چند که اونجوری هم  در مورد معجزات حرم امام رضا کتاب وجود داره

اعتقادات آدمها ب یه موضوع 

بر میگرده ب میزان شناخت شون !!!!

هر چی اطلاعات درست  بیشتر باشه ؛ اعتقادات آدم هم قوی میشه ....

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....
امام رضا شفا میده؟؟؟ خدای امام رضا ک خدای ما هم هست شفا میده همه شفا ها دست خداست تا خدا نخواد بر ...

بله خداست که شفا مبده.ولی ما امامرضا که از صالحان هستن وپسر پیامبرشونن واسطه میکنیم بین خودمون وخدامون

تو قرانم پیراهن یوسف چشمان حضرت یعقوبو شفا مبده

اوف نگو که مو به تنم سیخ می شه یه بار تو نت می چرخیدم اسم امام رضا رو خوندم یه جا همینطور تو فکرش رفتم حموم شروع کردم دوش گرفتن اقا یادم افتاد که هفت سال قبلش یعنی وقتی تازه نامزد کرده بودم رفتم مشهد شروع کردم زیر دوش زار زار گریه کردن گفتم امام رضا ببین اون موقع اومدم چی بودم الان چی شدم اخه متاسفانه روزگار لهم کرد بدجور هیچی مگه گریم بند میومد صداش می کردمو گریه می کردم می گفتم کمکم کن اومدم وایستادم برای نماز همینطور به دلم افتاد دو رکعت نماز زیارت برای امام رضا هم بخونم تا شروع کردم به خدا قسم صدای حرم اقا بلند تو خونمون می پیچید دیگه نمازو ادامه ندادم از ترسم به پسرم زل زدم که بقلم بازی می کرد اما اون نمی شنید کلا بی خیال قضیه شدم اما دو ماه بعد معجزه وار رفتم حرم شب اول خواب دیدم خدا بهم یه نی نی داد بلند شدم گفتم اقا من که بچه نخواستم اما اون بچه الان رو پام خوابه و با تولدش مشکلاتم نیست شد قربون امام رضا بشم الان تا تلویزیون حرمو نشون می ده گریم می گیره منم اعتقاد انچنانی نداشتم اما برام معجزه کرد

خوده من .جوری ازامام رضا حاجتمو میگیرم که میمونن همه .مثلا یک بار گفته بودن یکاری اصن نمیشه .انقد دعا کردم فرداش همون کارشده بود .انقد که ثابت شده به مادرشوهرم .مادرشوهرم میگفت توروخدا به هیچ کس حرفی نزن .مثل تو دیگ ندیده بودم

2706