2737
2734
tenuate retardاگه میتونید برام پیدا کنید ممنونتون میشم

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
سلام عزیزم این ایمیل امروز برای من اومد نمیدونم چقدر درسته امتحان کن ببین جواب میده:

-
افتتاح سامانه 201490 برای دسترسی به داروهای کمیاب
طبنا: مدیر کل ریاست دفتر معاونت غذا و دارو گفت: سامانه 201490 با هدف ارائه ی اطلاعات در زمینه دسترسی به داروهای کمیاب افتتاح شد.
دکتر سعدالله پرویزی در گفت و گو با خبرنگار سرویس سلامت طبنا تصریح کرد: افراد می توانند با ارسال پیامک بدون متن به سامانه 201490 داروی مورد نیاز خود را از دو داروخانه مد نظر دریافت کنند.
وی با اشاره به نحوه نوشتن این پیامک خاطر نشان کرد: نام دارو باید به صورت انگلیسی نوشته شود، به این صورت که ابتدا نام شهر* (علامت ستاره قید شود) نام دارو*، میلی گرم به عدد*، شکل دارو* (قرص، کپسول و یا آمپول بودن دارو) قید شود.
مدیر کل ریاست دفتر معاونت غذا و دارو تاکید کرد: در تهران نوشتن تنها نام دارو کافی است و پس از ارسال پیامک آدرس دو داروخانه برای شما ارسال می گردد.
سخت است از بغض گلو درد بگیری و همه بگویند لباس گرم بپوش...

رساندن دارو به ایران //خیلی مهم لطفا اطلاع رسانی کنید

کمک بزرگی به بیماران برای تهیه دارو خواهد بود.

با سلام
سازمان دست های یاری دهنده در سوئیس اخیرا با توجه اعمال تحریم ها در ایران و کمبود شدید دارو اقدام به ایجاد یک شبکه یاری رسان کرده است . بطوری که فقط کافی است نسخه داروی مورد نظر خود را برای آن ها بفرستید تا نسبت به ارسال آن دارو برایتان در ایران اقدام کنند . Helpinghands-iran@gmx.ch
ایمیل این شبکه می باشد .
لطفا این را جهت اطلاع رسانی بیشتر همگان منتشر نمائید
__._,_.___
Antworten an Absender| Antworten an Group| Antworten Auf der Website| Neues Thema
Beitr�ge zu diesem Thema( 47 ) Letzte Aktivit�t:

Besuchen Sie Ihre Group
Yahoo! GroupsWechseln zu: Nur-Text, Tageszusammenfassung• Abonnement k�ndigen• Nutzungsbedingungen
.

__,_._,___
2738